आइतबार १४ आश्विन २०८०

महामारीले कसरी परिवारलाई तहस नहस पारेको छ भनेर बिराटनगरको एक परिवार उदाहरण भएको छ । रोग पुुष्टि भएपछि अस्पताल भर्ना भएका चार मध्ये तीन जनाको मृत्यु भै सकेको छ । एक जना उपचाररत छन् । मृत्यु भएका अभिभावकको शवमा दागवत्ती दिने नै अस्पतालमा भर्ना भएपछि अन्तिम संस्कार नै प्रभावित भएको छ ।

महामारीले परिवारलाई नै संक्रमित मात्रै नभई पालैपालो मृत्युको मुखमा पु¥याएपछि विराटनगर–१ उक्त परिवारको यस्तो कहालीलाग्दो अवस्था बनेको हो । घर भित्रैका तीनजना अभिभावकको मृत्यु भएपछि आफन्त र छरछिमेकी समेत स्त ब्ध भएका छन् ।

SUGGESTED NEWS
Mgid
Mgid

Make Your Own Product For Your Scalp
Limelight Media

It Must Have Been A Kind Of Hell For A Little Chrissy Metz
Limelight Media

7 Little-Known Facts About Barron Trump
Limelight Media

Melania Trump Has Served Up Some Undeniably Chic Outfits
Limelight Media
तीन जनाको मृत्यु भईसकेको घरमा छोराको समेत अहिले अस्पतालमा उपचार भईरहेको छ । मृत्यु भएका हजुरआमा, बुबा र आमालाई दागवत्ति दिने छोरा समेत अस्पतालमा उपचाररत रहेका हुन् ।

चारजना अस्पतालमा भर्ना भएकामध्ये ६२ वर्षीय बुबा, ८१ वर्षीय हजुरआमा र ५९ वर्षीय आमाको पछिल्लो चारदिन यता निधन भएको आफन्त अरुण न्यौपानेले जानकारी दिए । भाई पनि अस्पतालमा छ, उसकी श्रीमतीसहित दुई बच्चालाई इटहरीस्थित माइती मावलीमा राखेका छौं, न्यौपानेले भने–आफन्त र छिरछिमेकले अन्त्येष्टि गरेका थियौं ।

विराटनगर–१ का ढुंगाना परिवार भित्र यस्तो स्थिति महामारीकै कारण सिर्जना भएको थियो ।
अर्को समाचार

पोर्टोमा आयोजित रोमाञ्चक फाइनलमा म्यानचेस्टर सिटीलाई हराउँदै चेल्सीले दोस्रो पटक च्याम्पियन्स लिगको उपाधि जित्न सफल भएको छ । खेलमा काइ हाभर्टजको एक मात्र गोल निर्णायक बन्यो । पहिलो हाफको ४२ औँ मिनेटमा मेसन माउन्टको पासमा हाभर्टजले सिटीका गोलकिपर एडर्सनलाई छलाउँदै उत्कृष्ट गोल गरे ।

पहिलो पटक प्रतियोगिता जित्ने होडमा रहेको सिटीले प्रिमियर लिगमा जस्तै खेल प्रदर्शन गर्न सकेन । फाइनलमा बोल्ड टीम सेलेक्सन गरेका पेप ग्वार्डिओलाको योजना विफल देखियो । बार्सिलोनाका पूर्व प्रशिक्षकले फर्नान्डिन्हो र रोड्रीलाई बेञ्चमा राख्दै आक्रामक लाइनअपलाई मैदानमा उतारेका थिए । तर, उनीहरुको अनुपस्थितिमा टोलीले मिडफिल्डमा नियन्त्रण जमाउन सकेन ।


Last Updated on: May 30th, 2021 at 11:26 am
७९६ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया