सोमबार ३० साउन २०७९

इन्डियन आयल कर्पोरेशनले प्रत्येक अङ्ग्रेजी महिनाको पहिलो र १५ गते नेपाललाई अर्को मूल्य रनडाउन पठाउँछ। भारतीय आयल कर्पोरेशन डिसेम्बर 15 भारतीय आयल निगमले प्रत्येक अंग्रेजी महिनाको पहिलो र पन्ध्र तारिखमा नेपाललाई अर्को मूल्य रनडाउन पठाउँछ**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

आयल निगमले डिसेम्बर १५ मा अर्को मूल्य सूची पठाएको छ, उदाहरणका लागि नोभेम्बर २९। भारतीय आयल निगमले अर्को मूल्यसूची पठाएपछि नेपाल आयल निगमले नेपालमा पनि तेलमा आधारित वस्तुको मूल्य घटाउने भएको छ ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

शुक्रबार नयाँ मूल्यसूची सार्वजनिक गर्ने योजना छ । इन्टरप्राइजको स्रोतले भन्यो, “हामी शुक्रबार भेटेर नयाँ मूल्यसूची तय गर्नेछौं। शुक्रबार डिजेल, पेट्रोलियम र बत्ती इन्धनको मूल्य घट्नेछ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

नेपाल आयल निगमले तेलजन्य वस्तुको मूल्य घटाउने तयारी गरेको छ । भारतले तेलमा आधारित बस्तुको मूल्य रनडाउन पठाएपछि नेपालले पहिलेभन्दा कम मूल्य पठाएपछि नेपालले पनि तेलमा आधारित वस्तुको मूल्य घटाउने योजना बनाएको छ ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

भारतले पहिलेभन्दा कम मूल्यमा तेलमा आधारित वस्तुको मूल्य रनडाउन पठाएपछि नेपालले पनि मूल्यमा उचित परिवर्तन गरिरहेको छ ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

काठमाडौं २५ फागुन । नेपाली कांग्रेसका नेता प्रकाशमान सिंहले अमेरीकी परियोजना एमसीसीका बारेमा राष्ट्रघाति भनेर गलत प्रचार गरिएको बताएका छन् ।

काठमाडौंको शंखमुलमा आयोजित एक कार्यक्रममा सहभागी भएका उनले देशको हितका पक्षमा एमसीसी रहेकाले कांग्रेसले सरकारमा रहँदा पनि प्रतिपक्षीमा रहँदा पनि यसको वकालत गरेको बताएका हुन् ।

‘एमसीसी नेपालको अर्थतन्त्रलाई टेवा पुर्याउने काममा लगानी हुन थालेका कारण, नेपालको आवश्यकता अनुसार डिजाइन गरेका कारण नेपालको हितमा रहेको हुनाले आवश्यक छ भनेर कांग्रेसले सरकार र विपक्षमा हुँदा वकालत गरेर हिँडेको हो,’ कार्यक्रममा उनले भने ।

एमसीसी राष्ट्रघाति भए संघीय संसदबाट पास नहुने बताएका उनले सरकारमा छदाँ एउटा कुरा बाहिरिएपछि अर्को कुरा गर्न नमिल्ने बताएका छन् । सत्तारुढ दल नेपाली कांग्रेसका नेता प्रकाशमान सिंहले पहिले प्रतिपक्षमा हुँदा पनि पार्टीले अमेरिकी सहायता परियोजना एमसीसीको वकालत गरेको बताएका छन्।

‘नेपालको परराष्ट्र नीति असंलग्न नीतिमा आधारित छ। यसलाई हामीले छाडेका छैनौँ। नेपाल अमेरिकी एक्सिसमा गयो। असंलग्न नीति बिर्सियो भनेको छ, त्यो बिल्कुलै होइन।’उनले अघि थपे ।


Last Updated on: March 15th, 2022 at 12:22 pm
५१३ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया