आइतबार १७ मंसिर २०८०

दुई प्रहरीलाई महिलासंग अ,नै,ति,क काममा लि,प्त भएको गाउँलेले रं,गे,हा,त प,क्रा,उ गरे पछि
May 30, 2021 15
facebook sharing button Sharetwitter sharing button Tweetemail sharing button Emailsharethis sharing button Sharemessenger sharing button Share

काठमाडौ । सर्वसाधारणको सुरक्षाका लागि भन्दै सरकारी तलब खाएका सुरक्षाकर्मी नै अ, x नै, x ति, x क काममा लि, x प्त भएको अवस्थामा स्थानियले रं, x गे, x हा, x त फेला पारेका छन् । गुल्मीको इस्मा गाउँपालिकाका–१ स्थित मल्दी गाउँमा दुई महिलासँग दुई प्रहरीलाई अ, x नै, x ति, x क काममा लि, x प्त भएको अवस्थामा स्थानियले फे, x ला पारेका हुन् ।

ति प्रहरीलाई अहिले का, x र, वा, ही गरिएको छ । स्थानीय हस्तीचौर प्रहरी चौकीका प्रमुख असई बिष्णु गाह र प्रहरी जवान वीरेन्द्र केसीलाई दुई महिलासंग अ, x नै, x ति, x क काममा लि, x प्त भएको अवस्थामा फेला पारिएको हो । उनीहरुलाई नि, x ल, x म्ब, x न गरिएको प्रहरी कार्यालयले जनाएको छ ।

उनीहरुले प्रहरी आचरण विपरित क्रियाकलाप गरेको भन्दै काl, x र,l x वा, x ही गरिएको जिल्ला प्रहरी प्रवक्ता डिएसपी पुरुषोत्तम प्रसाद पाण्डेले जानकारी दिए । उनीहरुलाई घ, x ट, x नाको अ, x नु, x स, x न्धा, x न पुरा नहुँदा सम्मका लागि अहिले नि, x ल, x म्बन गरिएको छ त्यतिञ्जेल सम्म उनीहरुले आधा तलव पाउने गरि र रासन नपाउने गरि नि, x ल, x म्बि, x त गरिएको हो ।

जेठ ७ गते राति आ, x प, x त्ति, x ज, x नक अवस्थामा फेला परेको भन्दै स्थानीयले उनीहरुलाई नि, x य, x न्त्र, x णमा लिएर प्रहरीमा बुझाएका थिए । ​स्थानीयले सो क्रममा दुबै जनालाई ह, x म , ला पनि गरेका थिए । ह , x म, x ला गर्नेहरु मध्ये प्रकाश नेपालीसहित ३ जनालाई पनि प्रहरीले प, क्रा, उ गरेको छ ।


Last Updated on: May 31st, 2021 at 12:25 am
२०९ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया