आइतबार १४ आश्विन २०८०

श्वेता तिवारीले आफूले श्रीमानबाट घरेलु’ ‘हिं -सा ख-प्नु परेकोले २ वटा वैवाहिक टिकाउन नसकेको गु’नासाे पाेखेकी छिन् । श्रीमानसगँ राम्राे स म्बन्ध नरहेकाे र दैनिक हिं -सा स-हनु परेकाे उनकाे भनाइ रहेकाे छ ।

आफ्नो व्यक्तिगत जीवनमा धेरै उतार चढाव भोगेकी श्वेताको किशोरावस्थामा राजा चौधरीसँग विवाह भएको थियो। २७ वर्षको उमेरमा उनले घ-रेलु हिं साको आ रोप लगाएर राजासँग सम्बन्ध-विच्छेद गरिन् । सन् २०१३ मा उनले अभिनव कोहलीसँग विवाह गरेकी उनको दोस्रो विवाह पनि टिकेन।

PROMOTED CONTENTAdskeeper

7 Little-Known Facts About Barron Trump
More…
504
126
168

The Top 10 Giant Dog Breeds In The World
More…
500
125
167

Make Your Own Product For Your Scalp
More…
394
99
131
आफ्ना दुई वटासम्बन्धबारे बोल्दै उनले पहिलो विवाहमा उनको घरेलु ‘हिं -साको ‘शि-का र’ भएको बताएकी हुन्। उनले घ’रेलु हिं सा भो’ग्नुपर्दा पनि महिलालाई समाजले यस्ता घ टनालाई सामान्य रुपमा लिएर वैवाहिक ‘स’म्बन्ध जोगाओस् भन्ने चाहेको बताइन्।

उनको पहिलो विवाहबाट छोरी र दोस्रो छोरा छन्। मध्यमवर्गीय परिवारमा बाल्यावस्थादेखि नै सम्झौता र समायोजन गर्न भनियो। समाजले तपाईंलाई एक दुई थ-प्प ड केही होइन भन्छ। तर मेरी आमाले त्यस्तो कहिले पनि भन्नुभएन । उनले यस्तो अवस्थामा महिलाले बच्चाको भविष्यबारे सोच्न द बाब दिनेसमेत बताइन्।

तर जब मैले २७ वर्षको उमेरमा पहिलो श्रीमान छोडेँ, बच्चाका अगाडि आमा-बुवाले दिनहुँ झ-गडा गर्नु वा उनीहरुले बुवालाई मा तेको दे’ख्नु एक्लो आमा वा बुबासँग हुर्काउनु भन्दा नराम्रो कुरा हो । उनले भनिन्- श्वेताले अनुभव सुनाइन्, तपाईं विवाहपछि १० वर्षसँगै बसेर छुट्टिनु भयो भने कसैले प्रश्न गर्दैनन्। तर तपाईं दुई वर्षमै अलग हुनुभयो भने सबैले भन्छन् कति चोटी बिहे गर्छौ ?

दुई पटक सम्बन्धअसफल भइसकेकोले मानिसहरु उनलाई सल्लाह दिन आउँछन् उनकाे भनाइ रहेकाे छ । बिहे नगर उनको प्रश्न छ । म उनीहरूलाई सोध्छु, को हुन उनीहरु ? के मेरो बिहे खर्च उनीहरुले तिर्नुपर्ने हो ? यो मेरो निर्णय हो। यो मेरो जीवन हो।


Last Updated on: June 2nd, 2021 at 11:37 am
६२५ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया