बिहिबार ११ आश्विन २०८०

सबिताको दुनियाँ रुवाउँने भित्री कथा, बिचरा आमा रोइन, ससुराको अर्को गो’प्य क’र्तु’तको भयो प’र्दाफा’स (भिडियो सहित)
June 6, 2021 143
67
Shares
facebook sharing button Sharetwitter sharing button Tweetemail sharing button Emailsharethis sharing button Sharemessenger sharing button Share
आफ्नै ससुरा ले बुहारी को गो’प्य अ’ङ्ग’मा छुने जस्ता न’राम्रा ह’र्क’त गरेका भिडियोहरु एकाएक मिडियामा आइरहेका छन् । परिवारभित्रै असुरक्षित बनेका छन् नेपालमा महिलाहरु भन्दै धेरैले यस घ’ट’नाको वि’रोध गरेका छन् । आफ्नै बुहारीमाथि कु’दृ’ष्टि लगाउने ससुरालाई देशव्यापी रुपमा क’डा का’र’बाहीको मा’ग भइरहेको छ । यद्यपि घ’टना निकै रह’स्य’मय रहेकाले प्रहरीले अनुसन्धान गरिरहेको छ ।

के हो त वास्तविकता त्यो आउन बाँकी नै रहेको छ । सबिता भण्डारीको माइतीपक्षले ह’ त्या नै गरेको हो भन्दै न्या’यको माग गरिरहेका छन् । घ’ट’नाको प्रकृति हेर्दा आफै गरेको आ’त्म’ह’त्या होइन भन्दै देश तथा विदेशमा रहेका धेरै नेपालीहरुले चौ’त’र्फी वि’रोध गर्दै आएका छन् । बुहारीलाई ससुराले छोरीको रुपमा हेर्नुपर्ने तर आफ्नै छोरी समान बुहारीलाई पटकपटक दु’र्व्य’व’हार गरेपछि सहन नसकेर यस्तो भएको भन्ने अड्कल पनि धेरैले गरेका छन ।

सबैले आफ्नो आफ्नो धा’रणा राखिरहेका छन । यो विषयलाई लिएर सबैले पि’डि’त परिवारले न्या’य पाउनुपर्छ भनेर लागिपरेका छन । यसैक्रममा आज एकजना आमा भा’बुक हुँदै मिडियामा आएकि छिन । आमाले सुरुदेखिको स’म्पूर्ण ना’लीबे’ली बताइन । ससुराको अर्को क’र्तु’तको भयो प’र्दाफा’स । खुल्यो ड’रला’ग्दो भि’त्री रह’स्य र ना’लीबे’ली । बि’चरा! सविताको मनै छुने यस्तो क’हा’नी यसरी सुनाइन आमाले तलको भिडियोमा हेर्नुहोस सबैको आँ’शु आउनेछ …


Last Updated on: June 7th, 2021 at 2:41 am
२९६ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया