शुक्रबार १५ मंसिर २०८०

सविता भण्डारीको सासु आमा रु,दैं मिडियामा, बुहारी सम्झेर मु,सलधारे आ,सुको बर्षा ( भिडियो )
June 7, 2021 38
12
Shares
facebook sharing button Sharetwitter sharing button Tweetemail sharing button Emailsharethis sharing button Sharemessenger sharing button Share
अहिले चितवनकी सबिता भण्डारीको घटनाले सामाजिक संजाल निकै तातेको छ, बिभिन्न माध्याम बाट सविताको न्याएको लागि पहल गरिरहेका छन् । श्रीमानले यातना दिने ससुराले यौ’ ‘न स’म्पर्क गर्न समेत माग गर्ने, प्रा’इभे’ट पा’र्ट’हरु सु’म्सु’म्या’उँदै बिभिन्न ह’र्कत गर्ने गरेपछि उनले बाध्य भएर बस्न परेको अवस्थामा उनले अब बाहिर कुरा ल्याउने भईन भनेर परिवारले नै सिध्याएको भन्ने सविताका परिवारले आरोप लागेका छन् । यसै बिचमा सबिता भण्डारीको सासु मिडियामा आएकी छिन। ****यो समाचारको पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लि,क गर्नुहोस ****

एक गर्भ`वती महिला जो सन्ता`नलाई जन्मदिन पुरै त|यारी अवस्थामा थिइन् । एक छोरा थिए । श्रीमान र उनी दोस्रो सन्तानको आगमन`को तयारीमा थिए । तर उनीहरुको जिवनमा नसोचेको घटना भयो । भारतमा फैलीएको महा`मारीले गर्भव`ती महिला`ई पनि छोयो। उनी आफै स्वास्थ्य`कर्मी पनि थिइन् । त्यसैले स्वास्थ्यका बारेमा पनि सचेत थिइन् ।

तर भाइरसले उनला`ई पनि छोयो । लक्षण देखिए`पछि उनी अस्पताल भर्ना भइन् । उनले अस्पताल भर्ना भएपछि एउटा भिडियो बनाइन् । अहिले त्यो भिडि`यो सा`माजिक सञ्जा`लमा निकै भाइरल भएको छ । उनले निकै सन्देश`पूर्ण कुरा रेकर्ड गराएकी छन् । यो भारत`को घटना हो । उनले भनेकी छन्, ‘हेल्लो एभ्रिवान । मैले यो भि`डियो निकै मुस्किलसँग बना`इरहेको छु ।

म तपाईहरु सबैला`ई बताउन चाहन्छु कि कोरोना`लाई हल्का नलिनुस् । निकै खराब लक्षण छ । म राम्रो|सँग बोल्न पनि सकिरहेकी छैन । तर आफ्नो सन्देश सबै समक्ष पुर्याउन चाहन्छु । कृपया बाहिर नि`स्किएका बेला, मानिसहरुसँग कु`राकानी गर्दा, जहिले पनि मास्क लगाउनुस् ।’

यी कुरा दिल्लीकी ती म|हिलाले आफ्नो अन्तिम भिडियो`मा भनेकी हुन् । यी महिलाले कोरोनाको ल डा इँ हारिसकेकी छिन् । तर, आफ्नो अन्तिम भिडि`योमा उनले मानि`सहरुलाई सम्हा`लिएर बस्न आग्रह गरेकी छिन् । उनका पति रविचाव`लाले आफ्नी श्रीमती र नजन्मि`एको शिशुको मृत्यु भएको जानका`रीसहित यो भिडियो सन्देश ट्वीटरमा पोस्ट गरेका छन् ।

यी महिला`को नाम दी`पिका हो । ११ अप्रिलमा उनको को|रोना रिपोर्ट पोजेटिभ आएको थियो । १७ अप्रि|लमा उनले यो भिडियो रेकर्ड गराएकी हुन् । त्य|तिबेला उनको स्वास्थ्य बिग्रँदै थियो । अन्त्य, २६ अप्रि`लमा कोरो`नाबाट हार खाएर संसार छाडिन् । दीपि`का आफ्ना साढे तीन वर्षका छोरा र पतिलाई छा|डेर बिदा भएकी हुन् ।

दीपि`काका पति रविले ९ मेइमा यो भिडियो ट्वी`टरमा शेयर गरेका हुन् । जहाँ उनले लेखेका छन्, ‘उनी पुरै तरिकाले मा`तृत्वका लागि समर्पि|त थिइन् र आफ्नो नजन्मि`एको बच्चा`सँगै स्वर्ग गइन् । र, साढे तीन वर्षका बच्चालाई छाडेर गइन्, ह्याम्पि मदर्स डे दीपिका ।’


Last Updated on: June 7th, 2021 at 11:41 am
४६८ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया