शुक्रबार १५ मंसिर २०८०

तिमी जस्तो श्रीमती पाउनु भग्यमानी भन्दा नि ठूलो ठन्थे : जीवन को हरेक पाइला, सुख, दुख मा साथ दिएकी तिमी आज मलाइ एक्लै पारि किन गयौ?
May 21, 2021 1178
498
Shares
facebook sharing button Sharetwitter sharing button Tweetemail sharing button Emailsharethis sharing button Sharemessenger sharing button Share
अलबिदा मेरी प्राण सखी जीवन को हरेक पाइला, सुख, दुख मा साथ दिएकी तिमी आज मलाइ एक्लै पारि किन गयौ? आज सम्म एक सिन्को पनि सिकायत को मौका दिएकी थिएनौ, मेरो मन मा के छ, के सोच्दै छु, के चाहिन्छ? सबै पहिले नै थाहा हुन्थ्यो तिम्लाइ । जिन्दगी को यात्रा लामो थियो तर बिच मै तिम्ले नबिउझिने गरि विश्राम किन लियौ?

तिमी जस्तो श्रीमती पाउनु भग्यमानी भन्दा नि ठूलो ठन्थे, तर अब त्यसमा कहिले नहट्ने कालो ग्रहण लाग्यो । प्रिय, तिमी बिना मेरो जिन्दगी अन्धकार , अधुरो भयो, सधै हुने छ। अन गिन्ती कति वाचा थिए अब कहिले पूरा हुने छैन । तिम्रो लागि मेरो माया अपार थियो, छ र रहनेछ तिमी यो संसार छोडी जहाँ भए नि सधै खुशि रहनु, हजार जुनि लिनु परे पनि तिमी मेरै हुनु म तिम्रै हुनेछु । अदृस्य रुप मा भए नि मलाइ र छोरा लाई मार्ग दर्शन दिनु ।

मेरो शरीर को हरेक कण कण मा तिमी सधै हुने छौ । स्वर्ग मा तिम्रो वास होस। अर्को जुनि को लागि मेरो प्रतिक्षा गर्नु । अलबिदा मेरी प्यारी प्राण ! – वेद प्रकाश चौधरी ले आफ्नी श्रीमती लाई सम्झिदै लेखेको यो मनै रुवाउने फेसबुक स्टाटस


Last Updated on: July 16th, 2021 at 12:56 am
२३८८ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया