मंगलबार २३ जेठ २०८०

सबिता भण्डारी प्रकर’णबारे ज्यो’तिषीको ड’ रला’ग्दो खुलाशा, म’ र्नुको खास कारण यस्तो प्र’माणसहित गरे ठो’कुवा ह”त्यारा पत्ता लाग्यो ? ( हेर्नुस)
June 13, 2021 3
facebook sharing button Sharetwitter sharing button Tweetemail sharing button Emailsharethis sharing button Sharemessenger sharing button Share
काठमाडौँ | पछिल्लो समय चितवनको सबिता भण्डारी का’ण्डले नेपालभरी त’हल्का पि’टि’रहेको छ | यस घ ट नामा सबिताका माइती परिवारले उक्त घटनालाई आ’त्म’ह’त्या नै भएको भन्दै घर परिवारमा आ’रोइप लागे रहेका छन् |

यसै घ’टनामा आधारित भएर आज हामीले सबिता भण्डारीको कु’ण्डली हेरेका छौ चर्चित ज्योतिष सोम प्रसाद नेपालकोमा गएर | र उनले यस घ’टनाबारे सबैलाई छर्लंग पारिदिएका छन् | कसरि किन र के कारणले भयो यस्तो ? भन्ने कुरा उनको मुखा’रबिन्दुबाट सुन्न पाइन्छ |

घ’टना हो बैसाख ४ गतेको चितवनको एउटा घरमा झु’ण्’डिएको अवस्थामा फेला पार्छिन सबिता भण्डारी, तैपनि आफ्नै श्रीमान्को र आफ्नै घरमा | घ’ट’नाको प्रकृति हेर्दा आ’त्मह’त्या गर्न दुरुत्साहन गर्ने मात्र होइन परिवारले ह’त्या नै गरेको हो कि भन्ने आं’शका गर्न सकिन्छ ।

आफ्नै बुहारीमा’थि कु दृ’ष्टि लगाउने ससुरालाई देशव्यापी रुपमा क’डा का’र’बाही’को माग भइरहेको छ । यद्यपि घ\ट’ना निकै रहस्यमय रहेकाले प्र’ह’रीले अ.नुसन्धान गरिरहेको छ । के हो त वा’स्त’विकता त्यो आउन बाँकी नै रहेको छ ।सबिता भण्डारीको माइतीपक्षले ह’त्या नै गरेको हो भन्दै न्यायको माग गरिरहेका छन् । हेर्नुहोस –


Last Updated on: June 13th, 2021 at 11:17 am
५१८ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया