बिहिबार ११ आश्विन २०८०

सलाम छ नायिका विपना तिमीलाई, मेचम्चीको बाढी देखेर बाढि पिडितलाई सहयोग गर्न भारतबाट नेपाल आइन नायिका बिपना थापा, माइती देश रोएको बेला हेरेर बस्न सकिन भन्दै पैसाको बिटो नै बोकेर मेलम्ची पुगीन् विपना, हेर्नुहोस् भिडियो

बिग्रीन लागेको निर शाहको परिवारलाई मिलाउन चर्चित अभिनेता बिराज भट्ट निरकै घरमा पुगे, आफ्नी माइली बुहारीले भाँड मच्चाई बिराज लौन सम्झाईदेउ भन्दै निरले हात जोडे आफुभन्दा कान्छा बिराजलाई, त्यसपछि देखियो यस्तो माहोल

प्रियंका कार्कीले बच्चा पाउन केही दिन मात्रै बाँकी रहेका बेला प्रियंकाका बुबा र सौतेनी आमा मासुका ४ थरी परिकार बोकेर प्रियंकाको घरमा पुगे र प्रियंकालाई भने छिट्टै नातिनी हेर्ने इच्छा छ, के प्रियंकाले पेटको बच्चा हेरिसकेकी हुन ? के प्रियंकाको पेटमा साँच्चिकै छोरी नै छिन् ?


Last Updated on: June 21st, 2021 at 2:26 am
६८२ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया