शुक्रबार १५ मंसिर २०८०

व्यासनगरपालिका–१ निर्मलनगरमा उच्च जोखिममा रहेका घरहरु । छाब्दी खोलामा आएको बाढीले घर तलबाट पहिरो जाँदा स्थानीय सीता बिक, यामबहादुर थापा, होमबहादुर थापा, लालबहादुर थापा, राजु घर्ती र राम घर्तीको गरी छ घर उच्च जोखिममा रहेको स्थानीय अम्मर भण्डारीले जानकारी दिनुभएकोे छ । तस्वीर ः सानेबहादुर नेपाली, रासस

व्यासनगरपालिका–१ निर्मलनगरमा उच्च जोखिममा रहेका घरहरु । छाब्दी खोलामा आएको बाढीले घर तलबाट पहिरो जाँदा स्थानीय सीता बिक, यामबहादुर थापा, होमबहादुर थापा, लालबहादुर थापा, राजु घर्ती र राम घर्तीको गरी छ घर उच्च जोखिममा रहेको स्थानीय अम्मर भण्डारीले जानकारी दिनुभएकोे छ । तस्वीर ः सानेबहादुर नेपाली, रासस

तनहुँको शुक्लागण्डकी नगरपालिका– १ र २ जोड्ने गुबे खोला माथिको फलामे पुल बगाएपछि स्थानीयले बनाएको काठे साँघुबाट गन्तव्यतर्फ जाँदै एक यात्रु । लगातारको वर्षासँगै बिहीबार पुल बगाएपछि स्थानीयले आवतजावतका लागि काठे साँघु तयार गरेका हुन् । तस्वीरः वासुदेव पौडेल, रासस


Last Updated on: July 3rd, 2021 at 1:00 am
६१४ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया