शुक्रबार १५ मंसिर २०८०

अ.प,ह,र,णमा परेकी भनिएकी सुजिता भण्डारीको ९ दिन पछी आज जंगलमा लहरामा अल्झिएको अवस्थामा श’व फेला (भिडियो)
July 5, 2021 7
facebook sharing button Sharetwitter sharing button Tweetemail sharing button Emailsharethis sharing button Sharemessenger sharing button Share
अ.प,x ह, x र, णमा परेकी भनिएकी चितवनकी सुजिता भण्डारीको ९ दिन पछी आज जंगलमा लहरामा अल्झिएको अवस्थामा श’व फेला (भिडियो)

काठमाडौँ । असार ११ गरे चितवनको राप्ती नगरपालिका वडा नम्बर – ३ की सुजिता भण्डारीको श व नजिकैको सामुदायिक वनमा फेला परेको छ। गएराती सुजिताको श व फेला परेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनले जनाएको छ । ९ दिन अघि अ, x प, x ह, x र, x णमा परेकी सुजिताको श,व ग,न्हाएको अवस्थामा फेला परेको स्थानीय रामेश्वर केसीले जानकारी दिए ।

सुजिताको असार ११ गते साथीकोमा भिन्डी लिन गएपछि अ ,प x ह, र, णमा परेको भन्दै उनले आफ्नै दिदीलाई फोन मार्फत जानकारी गराए पनि अ, xप, x ह, र, x णकारी अहिलेसम्म फेला परेको छैन । प्रहरीको प्रारम्भिक जानकारी अनुसार उनको ह ,त्या गरिएको हो । सुजिताको श,व फेला परेसँगै परिवार गहिरो शो,कमा डुबेको छ । घ टनाबारे थप अ, x नु,सन्धान भइरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनले जनाएको छ ।

 

 


Last Updated on: July 5th, 2021 at 11:38 am
३०९ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया