शुक्रबार १५ मंसिर २०८०

चितवन, २१ असार । ९ दिन अगाडी देखि बेपत्ता भएकी सुजिता भण्डारीको श.व मंगलबार फेला परेको छ । चितवन राप्ति नगरपालिका वडा नम्बर ३ निवासी भण्डारीको श.व चितवनको जंगलमा फेला परेको हो । उनि बेपत्ता भएपछि बहिनि अ.पहरणमा परेको भन्दै उनको दिदि मिडियामा आएकी थिइन । उनि तरकारी किन्न भनेर घरबाट निस्केपछी नफर्कीएपछी उनलाई दिदिले फोन गर्दा आफु अ.पहरणमा परेको बताएकी थिइन ।

सुजिताको खोजी कार्यमा प्रहरी प्रसाशन केहि दिन अगाडी देखि लागी पर्दै आएको थियो । यसै बीच चितवनको पुर्व पश्चिम राजमार्गबाट करिब साढे ३ किलोमिटर टाढा चितवन राप्ति नगरपालिका वडा नम्बर ३ स्थित जयश्री ब्रम्हास्थान सामुदायिक बनमा सुजिताको श.व फेला परेको स्थानीय रामेश्वर सिम्खडाले जानकारी दिएका छन । सुरुमा जंगलमा च्याउ खोज्न आउने चेपाङहरुले सुजिताको शव फेला पारेपछि इलाका प्रहरी कार्यालयमा जानकारी गराएका थिए । सुजिताको परिवारले शवको पहिचान गरिसकेको उनले बताएका छन । सुजिताको श.व जंगलको बीचमा रहेको खोल्साको लहरामा अल्झिएको अवस्थामा फेला परेको थियो । शवको अवस्था हेर्दा उनको मृत्यु दुई-तिन दिन अगाडी नै भएको हुन सक्ने उनले बताए ।

यसै घटनाको स्थलगत रिपोर्टिङ गर्न चितवनको जंगल पुगेका भोजराज थापा र स्थानीय बीच केहि भनाभ.न भएको छ । मृतककी आमालाई अन्तर्वार्तामा बोल्न सिकाएको र रुन लगाएको भन्दै स्थानीयहरुले भोजराजलाई जंगलमै र्याकर्याक्ति पारेका थिए । घटना बारे भिडियो यहाबाट हेर्नुहोस ।


Last Updated on: July 6th, 2021 at 7:28 pm
४६० पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया