आइतबार १४ आश्विन २०८०

मोडल गरिमा शर्मा रुँदै लाइभमा , यस्तो रहेछ वास्तविकता (भिडियोसहित)
July 9, 2021Mountain Mediaन्युज
FacebookTwitterPrintMore
काठमाडौं । मोडल गरिमा शर्मा र गायक तथा मोडल दुर्गेश थापाबीचको कुराकानीको एउटा टुक्रा अहिले सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भएको छ ।

भाइरल टुक्रामा दुर्गेश र गरिमाको संवाद सुन्दा उनीहरुबीचको लामो प्रेम सम्बन्ध भर्खरै टुटेको जस्तो सुनिन्छ । यसले धेरै दर्शकलाई आश्चर्यमा पारिरहेको छ, किनकी दुर्गेश एक विवाहित पुरुष हुन् । उनीहरू प्रेम सम्बन्धमा रहेको चर्चा कहिल्यै थिएन ।

यसैबीच रजतपट नामक टेलिभिजन कार्यक्रममा उक्त टुक्राको समाचार बनेर आएपछि घटनाले अर्को मोड लिएको छ । उक्त टुक्रे संवादको वास्तविकता नखोजी विवाहित पुरुषसँग प्रेम सम्बन्धमा भएको भन्दै टेलिभिजनमा कार्यक्रम प्रसारण भएपछि आफ्नो चरित्रहत्या गरेको भन्दै मोडल शर्माले रजतपट कार्यक्रम र प्रस्तोताविरुद्ध कानूनी कारवाहीमा जाने चेतावनी पनि दिएकी छन् ।

गरिमाले सामाजिक सञ्जालमा स्टाटस लेखेर आफूले सत्यतत्य जानकारी गराउँदा गराउँदै पनि बदनियतपूर्वक समाचार बजाइएको गुनासो गरेकी छन् । न्यायका निम्ति सम्बन्धित निकायसँग पुग्न बाध्य भएको भन्दै उनले दर्शकलाई भ्रममा नपर्न अनुरोध गरेकी छन् ।


Last Updated on: July 10th, 2021 at 11:26 am
१६२० पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया