बिहिबार १४ मंसिर २०८०

काठमाडौँ । हामी करोडपति बन्नको लागी जीवनमा धेरै मिहेनत गछौ । तर पनि प्रशस्त धनसम्पति कमाउन सकेका छैनौ । किनभने यो सबै तपाईको ग्रह ,दशाको कारणले पनि यस्तो हुन्छ । तपाई जति मेहनत गर्नुस्, तर तपाईलाई हातमुख जोड्नै नै गाह्रो भइरहेको छ।

त्यसोभए ज्योतिषी शास्त्रका अनुसार यदि तपाईले घरमा १ रुपैयाको सिक्काको पुजा गरेर प्रशस्त धनसम्पति कमाउन सक्ने बताएका छन् । किनभने यसले तपाईको भाग्य चम्काउने गर्छ । त्यसका लागी यो तरिका अपनाउनुहोस् ।

पहिलो कुरो शुक्रबारको दिन विहानै उठेर नुहाउनुहोस् । र दिनभरी वर्त बस्नुहोस् । त्यसपछि साँझको समयमा पूजा गर्ने स्थानमा कलस स्थापना गरि त्यसमा पानी भर्नुहोस् ।

यो पनि पढ्नुहोस
यी हुन कहिल्यै नछुट्ने राशि भएका जोडी, तपाईको कुन ?यी ४ राशिका आमा हुन्छन् अत्यन्तै कडा, तपाई पनि पर्नुभयो कि ?त्यसपछि उक्त कलशमा केसरीको प्रयोग गरि एक स्वस्तिक बनाउनुहोस् । त्यसपछि उक्त कलसमा एक रुपियाँको सिक्का चढाउनुहोस्।

अर्को दिन त्यस सिक्कलाई कलशबाट निकाल्नुहोस् । त्यसपछि उक्त सिक्कालाई पूजा गर्ने स्थानमा राख्नुहोस्। र कसलको जल कुनै पबित्र स्थानमा लगेर बिसर्जन गर्नुहोस्।शुक्रबारको दिन गरेको यो कार्यले यदि तपाईको घरमा आर्थिक कठिनाई उत्पन्न भएको अवस्थामा यी उपाय अपनाएमा संकट हराएर जाने र तपाईले प्रशस्त धन आर्जन गर्न सक्नुहुनेछ।


Last Updated on: July 11th, 2021 at 7:26 pm
८३४ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया