बुधबार १८ माघ २०७९

कलेजो का’टेर श्रीमानलाई जीवन दान, नेपालमा नै भयो सफल प्रत्यारोपण
July 15, 2021 bishalसमाचारNo Commenton कलेजो का’टेर श्रीमानलाई जीवन दान, नेपालमा नै भयो सफल प्रत्यारोपण

काठमाडौं । चितवन मेडिकल कलेजमा कलेजो प्रत्यारोपण सफलतापूर्वक भएको छ ।जाजरकोट जिल्ला कुशे गाउँपालिका–९ का ४७ वर्षीय भरतविक्रम शाहीको कलेजका चिकित्सकले अठार घण्टा लगाएर शाहीलाई कलेजो प्रत्यारोपण गरिएको हो ।**अन्य थप समाचार हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला**

कलेजद्वारा आज यहाँ आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा कलेजका कार्यकारी निर्देशक प्रताप देवकोटाले शाहीलाई उहाँकी धर्मपत्नी कमलादेवीले ६० प्रतिशत कलेजो प्रदान गर्नुभएको थियो ।अस्पतालका विषेशज्ञ चिकित्सक सर्जन डा सञ्जयकुमार यादव, डा एकानन्द सिंह, डा जयन्तकुमार शाह,

हेपाटोलोजी डा सागर पौडेल, डा वरुण श्रेष्ठ, एनेस्थेसिया डा किरण अधिकारी, डा नवीन यादव, डा सुरेश गौतम, डा वीरेन्द्र राउत, रेडियोलोजिष्ट डा दीपक अधिकारी, डा सुवास ओझासहितका टोली प्रत्यारोपणमा सहभागी हुनुहुन्थ्योे । प्रत्यारोपणमा भारतको एपोलो अस्पतालका विषेशज्ञ चिकित्सकको सहभागिता रहेको थियो ।।**अन्य थप समाचार हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला**


Last Updated on: July 15th, 2021 at 6:51 pm
२८० पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया