बुधबार १८ माघ २०७९

ओमनले माग्यो आर्कषक तलबमा नेपाली कामदार, के छ छनौट प्रकृया?
July 19, 2021Mountain Mediaन्युज
FacebookTwitterPrintMore
के तपाई बेरोजगार हुनुहुन्छ, अनि बिदेश जाने सोचमा हुनुहुन्छ? तपाईका लागि ओमान एक आकर्षक गन्तब्य हुनसक्छ । ओमनले हालै केही कामदार मागेको छ । नेपाली कामदार छनौटको प्रकृयाबारे जानकारी समेत सार्वजनिक भएको छ ।

ओमानको एक कम्पनीले नेपाली कामदारको माग गरेको हो। ओमानको रेमश मस्कट इन्टरनेशनल कम्पनीले १७५ जना नेपाली पुरुष कामदारको माग गरेको हो । ओमानले क्लिनर पब्लिक बिल्डिङ र लोडिङ एन्ड अनलोडिङ वर्करका लागी १७५ जना कर्मचारीको माग गरेको छ ।

न्यूनतम योग्यता सम्बन्धित काममा दक्ष हुनु पर्ने छ । कामदारले हप्तामा ६ दिन र दैनिक ८ घण्टा काम गर्नु पर्ने छ । करार अवधि २ वर्षे रहेको छ । तलब खान बस्न सहित ३० हजार माथि सम्म तलब सुविधा रहेको छ । इच्छुक कामदारले वल्र्ड वेज म्यानपावर को कार्यालय कोटेश्वर काठमाडौंमा साउन ९ र १० गते अन्तरवार्ता दिनु पर्ने छ ।

स्वदेशमा हुने मेडिकलको खर्च, र स्वदेशमा हुने बिमा खर्च,भिसा शुल्क र भिसा स्ट्याम्पीङ शुल्क कामदार आफैले बेहोर्नु पर्ने छ । त्यस्तै विदेशमा हुने मेडिकल खर्च, विदेशमा हुने बिमा खर्च र हवाई टिकट रोजगारदाताले नै बेहोर्ने कम्पनीको विज्ञापनमा उल्लेख गरिएको छ ।

बिदेश जाँदा कसैको लहै लहैमा लागेर नभै कम्पनीको बारेमा बुझेर, करार पत्रमा लेखिएका कुरा राम्ररी पढेर मात्र बिदेश जानुहोला । बिदेश जानु अघि पासपोर्टको फोटोकपी, भिसा, करारनामा, मेडिकल इन्स्योरेन्सको कागजादको फोटोकपी तथा कम्पनीमा सम्पर्क गर्न सकिने मानिसको फोन नम्बर र ठेगाना घरमा परिवारका सदस्यलाई उपलब्ध गराउनु होला ।


Last Updated on: July 19th, 2021 at 7:20 pm
३३४ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया