बुधबार १८ माघ २०७९

मेरि बास्सैकि चम्सुरिको आलिसान घर यस्तो ,यतिधेरै धनी ,आहा छोरी (हेर्नुस् भिडियो )
July 21, 2021Mountain Mediaन्युज
FacebookTwitterPrintMore
काठमाडौंको बालाजुमा अवस्थित मेरि बास्सैकि एकदमै चर्चित पात्र चम्सुरि यानकि पल्पसा डङ्गोलको घर र उनकि छोरिलाई आजको यश शृङ्खलामा प्रस्तुत गर्दैछौ ।

पल्पसा एकदमै आलिसान घरमा रहन्छिन् ।२०५६ सालमा एकतला घर अहिले पाच तल्लाको भएको छ साथैमा कारमा सवार हुन्छिन् र आफ्नो जिवनबाट आफू सन्तुष्ट भएको उनी बताउँछिन् ।

कलाकारिता क्षेत्रमा उनी यो ढंगले कदम राखिन कि उनको सुत्केरि अवस्थामा पनि आफ्नो छोरी जो मात्रै २८ दिनकि थिइन उनिलाई घरै छोडेर आफ्नो स्वास्थ्यको ख्याल नगरि उनी काममा कुद्थिन र दर्शकहरुको अथाह माया प्रेम स्नेहसगै यो सबै बन्दोबस्त सम्भव भएको हो ।

हेर्नुस् चम्सुरिको घर र छोरि

यो पनि पढ्नुस्

उनी मिस नेपाल १९९५ मा पाचौ प्रतिस्पर्धि मध्यु एक हुन् ।उनका दुबै मृगौलाहरु फेल भएका छन् ।उनी अहिले टिचिङ हस्पिटलमा उपचाररत छिन् ।आफू अब सायदै नबाच्ने र आफुलाई बचाइदिन भन्दै धरधरि रुदै सारा नेपालि माझ उनिले गुहार मागेकि छिन् ।

लगभक पाच बर्षबाट नै अत्याधिक बि राम परेर थलिएकि उनी अहिले पनि आफ्नो जिवनबाट पुरै हार खाएर अन्तत यसरी अस्पतालको बेडमा ल ड्न बि बस छिन् ।उनका दुबै मृगौला फे ल भएसगै उनलाई अरु कसैको मृगौला चाहिएको छ ।दानी कोहि भए उपलब्ध गराईदिन हामी अनुरोध गर्दछौ ।आफुलाई पैसा नभई मृगौला चाहिएको र फेरि मेरि बास्सैमा चम्सुरि भएर खेल्ने रहर भएको भन्दै उनि धरधरि रो इन ।अहिले उनलाई अस्पतालमा भेट्न जितु नेपाल मुन्द्रे,कुन्जना घिमिरे सुन्तलि र धेरै कलाकार हरु पुगेका छन् ।

हेर्नुस् भिडियो सामाग्री


Last Updated on: July 21st, 2021 at 11:27 am
३७९ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया