बुधबार २५ माघ २०७९

सन्तोष देउजाको फोटो राखि हार्दिक श्रद्धाञ्जली लेखेपछि भावुक हुँदै आए मिडियामा (हेर्नुस् भिडियो )
July 21, 2021 5
facebook sharing button Sharetwitter sharing button Tweetemail sharing button Emailsharethis sharing button Sharemessenger sharing button Share
सन्तोष देउजा पछिल्लो समय एउटा व्यक्तिको नाम मात्रै नभइ संस्थागत नामनै भैसकेको छ ।सन्तोष देउजाले हजारौ दिन दुखि पि,डि,त अशाय अशक्त लाई सहयोग र पी,डा र अ,न्यायको परेकाहरुलाई न्यायिक लx डाइबाट इन्साफ दिलाउदै आए ।

सन्तोष देउजा पछिल्लो समय एकदमै वि,वा,दमा ता,निएका छन् तर जस्ले राम्रो गर्छ उसैको खु,ट्टा ता,न्ने हामी नेपालिको प्रबृत्ति नै त हो ।यसरी संस्थागत व्यक्ति भैसकेपछि बि,वादमा ता,निनु पनि स्वभाविकनै हो जस्को चर्चा हुन्छ उसैको न ब,द,नाम हुन्छ ।

सन्तोष देउजाले युटुबरको हितमा बोल्दै गर्दा उनिलाई बि,वा,दमा ता,नियो ,सविता भण्डारिको न्यायिक लx डाइ लx ड्दै गर्दा फेरि उनलाई बि,वादमा ता,नियो र भर्खरै सुत्केरि/गर्भवती चेलि उपर ग,लत टिप्पणी गरेको भन्दै पुर्ण बि,वादमा ता,नियो ।कसैलाई बि,वादमा ल्याउन आज भोलि सामाजिक संजालको बढ्दो प्रयोगसगै गाह्राे छैन र उनले भन्दैगर्दाको आशय के थियो त्यो कसैले बुझ्न चाहादैन किनकि हामिलाई त मसला चाहिएको छ ।

अहिले त हदनै भयो सन्तोष देउजाको भरखरै अप्रेसन भएपछि उनी पुर्णता काममा फर्किएका छन् तर बिराम हुँदै गर्दा धेरैले उनको फोटोमा माला लगाइदिइ हार्दिक श्रद्धाञ्जलीसम्म लेख्न भ्याए ।यो कुराबाट को चहि दुखि हुदैन होला तर देउजाले यसलाई पनि सामान्य रुपमा नै लिए ,उहाहरुले श्रद्धाञ्जली भन्दै गर्दा अझ‌ै आफ्नो आयु बढ्ने र भन्नेहरुलाई धन्यवाद समेत दिए ,आखिर विशाल छाति हुनु भनेको यहिनहोला


Last Updated on: July 21st, 2021 at 11:30 am
३१३ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया