शनिबार ०७ जेठ २०७९

के दुबईमा सलमान खानको १७ वर्षीको छोरी छ ? दुबईमा सलमान खानकी श्रीमती र एक छोरी रहेको दाबी! सलमान खान लाई आयो यस्तो आरोप
July 22, 2021 30
facebook sharing button Sharetwitter sharing button Tweetemail sharing button Emailsharethis sharing button Sharemessenger sharing button Share
एजेन्सी । सेलिब्रेटी ट्यागको साथ स्टारडम पनि आउँछ। तर कहिलेकाँही स्टारहरुले पनि ठूलो नामको बोझ सहनु पर्छ। कहिले काँही अनावश्यक ट्रोल बन्नु पर्छ । धेरै चोटि बनावटी कथाहरू प्रस्तुत गरेर कलाकारका विरुद्ध वातावरण सिर्जना हुन्छ।

बलिउड अभिनेता सलमान खान भाई अरबाज खानको कार्यक्रममा आउँदै गर्दा आफ्ने बारेमा खुलासा गरे । एक जना महिलाले दुबईमा सलमान खानकी श्रीमती र एक बच्चा रहेको दाबी गरिन् । सलमानले पनि यस दावीमा आश्चर्य व्यक्त गरे। सलमान खान मात्र होइन, धेरै कलाकारको बारेमा त्यस्ता खुलासहरू भएका छन्। कहिलेकाहीं अचानक कसैले आफ्नी पत्नी, सेलिब्रेटीको प्रेमिका भएको दाबी गरेको छ, तब कसैले उनीहरूको बच्चा भएको खबर फैलाएका छन् । यी समाचारहरूमा कत्तिको सत्यता छ भनेर थाहा छैन, तर यसबारे धेरै शीर्षकहरू बनिसकेका थिए।

सलमान खानको सम्बन्धमा, एक प्रयोगकर्ताले दावी गरे कि उनले गोप्य रूपमा विवाह गरे जसको उनको १७ वर्षीया छोरी छ। प्रयोगकर्ताले लेखेका छन् कि सलमानले आफ्नी पत्नी नूर र १७ वर्षीया छोरीलाई लुकाएर राखेका छन्। यद्यपि सलमान खान त्यस्ता कुरामा पटक्कै सहमत छैनन्। यसको विपरित, तिनीहरू यसलाई एक मूर्ख को संज्ञा दिन्छन् , जसमा उनले प्रतिक्रिया दिन पनि चाहँदैनन्।


Last Updated on: July 22nd, 2021 at 5:24 pm
१४९ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया