मंगलबार १४ चैत्र २०७९

सुजिता मृत्यु : दाई नातापर्नेसंग प्रेम परेपछि यस्तो योजना बनाइन्, घटनाको दिन के भयो ? (भिडियो हेर्नुस्)
July 23, 2021
FacebookTwitterPrintMore
काठमाडौ । चितवनकी सुजिता भण्डारी मृत्यु घटनामा प्रहरीले एक जनालाई पक्राउ गरेको छ । पक्राउ परेका ब्यक्ति सुजिताकै दाई नाता पर्ने हुन् । प्रहरीले शुक्रवार पत्रकार सम्मेलन गरी ति ब्यक्तिलाई सार्वजनिक गरेको हो । प्रहरीले शुक्रबार पत्रकार सम्मलेन गरी झापाको झापा गाउँपालिका(६ का २३ वर्षीय सचिन भन्ने सुकदेव भण्डारीलाई सार्वजनिक गरेको छ । उनलाई प्रहरीले काठमाडौंबाट बिहीबार पक्राउ गरेर चितवन लगिएको थियो ।

प्रहरीका अनुसार उनी सुजिताका काकाका छोरा हुन्। नाताले दाई पर्छन । उनीहरूको सम्बन्ध दाजुबहिनीको मात्रै सीमित नरही शंकास्पद देखिएको प्रहरी अनुसन्धानवाट खुलेको छ । सुजिताले असार ९ गते सुकदेवलाई फोन गरेको देखिएको छ । उनले विवाह गर्ने प्रस्ताव राख्दा सुकदेवले इन्कार गरेपछि घटना भएको प्रहरी अनुसन्धानवाट देखिएको छ ।

ुनेपालमा संगै बस्न नैतिक र सामाजिक रुपमा अप्ठेरो पर्ने भएकाले विवाह गरेर विदेश जाने योजना समेत उनीहरुले बनाएको अनुसन्धानवाट देखिएको छ । त्यसका लागि काठमाडौमा संगै बसेर उनीहरुले विदेश जाने योजना बनाएका थिए । सम्भव भएसम्म विदेश जाने र सम्भव नभए एकआपसको अ प ह र ण को बहाना बनाएर कसैले थाहा नपाउने ठाउँमा गएर बस्ने योजना बनाएको खुलेको छ पत्रकार सम्मेलनमा इलाका प्रहरी कार्यालय टाँडीका डिएसपी ईन्द्रबहादुर रानाले जानकारी दिएका छन् ।

गत असार ९ गते सुजिताले सचिनलाई विवाहको प्रस्ताव गर्दा विवाद भएको थियो। सुजिताले ‘विवाह नगर्ने भए म म र्छु’ भनेको प्रहरी नायब उपरीक्षक रानाले बताए। त्यसपछि उनीहरूबीच कुनै संवाद भएको थिएन। असार ११ गते एक्कासि हराएकी सुजिताको असार २० गते चितवनको जंगलमा शव फेला परेको थियो। admin https://www.youtube.com/embed/v66saaDH0-c%E2%80%9D


Last Updated on: July 24th, 2021 at 1:13 am
३९४ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया