बुधबार १८ माघ २०७९

महिला डाक्टरको क्लिनिकबाट निकालिएका पुरुष कर्मचारीले डाक्टरको सिउँदोमा सिन्दुर हालेर तस्वीर खिचाएपछि….
July 23, 2021
FacebookTwitterPrintMore
निजी अस्पतालमा जागिरबाट निकालिएकोमा रिसाएपछि एक स्वास्थ्य सहायकले डाक्टरसँग बदला लिने निर्णय गरे । जागिर छोडेपछि ती कर्मचारी अस्पताल आइपुगे, महिला डाक्टरको कोठामा गए र डाक्टरले केहि बुझ्नु भन्दा पहिले उनले सिउँदोमा सिन्दूर भरिदिए ।

यो भनिन्छ कि त्यो व्यक्ति उनको प्रेम पाउन या महिला डाक्टरसँग बदला लिन चाहेका थिए । यो घटना भएको छ बिहारको समस्तीपुर जिल्लाको दलसिंहसरायमा, जहाँ निजी अस्पतालमा जागिरबाट निकालिएकाहरू मध्ये एक कम्पाउन्डरले डाक्टरसँग बदला लिने निर्णय गरे । उनले सिन्दूर भरिदिए । स्वास्थ्य सहायकले यो सम्पूर्ण घटनाको भिडियो र फोटो पनि लिए ।

स्वास्थ्य सहायकले यी तस्विरहरू सोशल मिडियामा भाइरल बनाए, जस पछि उक्त महिला डाक्टरले उनलाई डालसिंह सराय पुलिस स्टेशनमा गुनासो गरेकी छन् । महिला डाक्टर त्यहाँकी प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्रका इन्चार्ज पनि हुन् । उनी दलसिंहसरायमा निजी अस्पताल पनि चलाउँछिन् जहाँ बम्बई गाउँका लालबाबु महतोको छोरा सुमित कुमार स्वास्थ्य सहायकको रूपमा काम गर्थे । केही दिन अघि कर्मचारीको आचरणका कारण महिला डाक्टरले उनलाई अस्पतालबाट निकालेकी थिइन् ।

त्यो कर्मचारी बदला लिन कोशिस गर्दै थियो । अचानक एक दिन जब महिला डाक्टर अस्पतालको उनको कोठामा थिइन्, सुमित आइपुगे र कोठामा छिरे र ढोका बन्द गरिदिए । त्यसपछि कर्मचारीले ती महिला डाक्टरको सिउदोमा सिन्दूर भरिदियो र त्यसपछि आफैंले सिन्दूर भरेको भिडियो र फोटो खिचे ।

आजतकमा छापिएको समाचार अनुसार, सिन्दूर लगाउने फोटो सोशल मीडियामा भाइरल भएपछि डाक्टरलाई चिनेका व्यक्तिहरूबाट फोन कल आउन थालेपछि डाक्टरले प्रहरीमा गुनासो गरे । दलसिंहसराय प्रहरी चौकीमा दिएको निवेदनमा डाक्टरले पूरै घटना बताइसकेका छन् । डाक्टरको उजुरीमा प्रहरीले मु द्दा दर्ता गरेको छ । प्रहरीले भन्यो कि आरोपितलाई पक्राउ गर्न आदेश पनि दिइएको छ । ऊ छिट्टै पक्राउ पर्नेछ ।


Last Updated on: July 24th, 2021 at 1:16 am
२७७ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया