सोमबार ०२ जेठ २०७९

सुर्खेत र धनगडीपछी नेपालगंजबाट पनि विजय शाहीले लाखौ रुपैया ठ.गेको भन्दै मिडियामा आए पिडितहरु (भिडियो)
Posted on July 24, 2021 Authoradmin Comment(0)

काठमाडौँ, ९ श्रावन । अमेरिकी मेमरी च्याम्पियन नेल्सन डेलिससंगको अन्तर्वार्ता पछी पुन: आ.लो.चित बनिरहेका आफुलाई मेमरी किङ्ग बताउने विजय शाहीको अर्को क.र्तुत बाहिरिएको छ । शाहीले नेपालको पश्चिम क्षेत्रमा महिनौ अगाडी देखि नै ठ.गि गर्दै आएको खुलेको हो । सुरुमा विजय शाहीबाट लाखौ रुपैया ठ.गिएको भन्दै सुर्खेतका पिडितहरु मिडियामा आएका थिए । त्यस लगत्तै धनगडी हुदै नेपालगंजका पिडितहरु पनि आफु ठ.गिएको भन्दै मिडियाको सम्पर्कमा आएका छन ।

उनीहरुले आफुले तिरेको रसिद सहित आफु ठ.गिएको भन्दै मिडियामा आएका हुन् । पिडित मध्यका एक जना विवेक साउदका अनुसार शाहीका मान्छे पुस्कल शर्मा र ओम प्रकास शर्मा लगायतले त्यहाँबाट रकम उठाएका थिए । सुर्खेतमा जनही पाँच हजार उठाएका उनीहरुले नेपालगंजमा भने जनही पैतिस सय उठाएका थिए । त्यहाँ चार सय जना भन्दा बढीबाट झन्डै १५ लाख रुपैया विजय शाहीले उठाएको पिडित साउदले बताए । पिडितसंग पुग्य गौतमले गरेको कुराकानी यहाबाट हेर्नुहोस ।


Last Updated on: July 25th, 2021 at 2:32 am
३३२ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया