बिहिबार १४ मंसिर २०८०

“झापाको बिर्तामोडमा बिगत चार महिनादेखि एकजना युवक हराएका थिए ।उहाको नाम धर्म प्रसाद उप्रेती हो ।हराएका आफ्ना श्रिमानको खोजिका निम्ति श्रीमती धेरै लागिपरिरहेकि छिन् ,उनले हार गुहार नगरेको ठाउँ र सामाजिक माध्यम नै छैन् तर अहिलेसम्म पनि भेटिएनन् ।

“फागुन १५ गते शनिवार बिहान ८ बजेबाट हराएका उनी कपाल का ट्न भन्दै सैलुनतिर हिडेका थिए तर १० बजेसम्म पनि सैलुनबाट नफर्किएपछि उनिलाई आत्तिदै चौतर्फी खोज्न थालियो तर उनी काहीँ कतै पनि सम्पर्कमा आएनन् ।

“दुई स-साना बालबच्चा एकजना ५ बर्षिय र अर्को ७ बर्षिय छोराछोरी र श्रीमती सबैको यतिबेला बिचल्लि नै भएको छ ।अरु बाहिर कहिलेपनि नबस्ने र जस्तोसुकै भएपनि घरै आउने श्रिमान त्यो दिन भने उनी एकैछिनमा आउछु भनेर हिडे तर उनी अहिलेसम्म फर्केर पनि आएनन् । हेर्नुस् भिडियो सामाग्री


Last Updated on: July 25th, 2021 at 11:27 am
२५६ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया