बुधबार १८ माघ २०७९

लकडाउनमा’ तरकारी किन्न गएका युवक बेहुली लिएर फर्किएपछि….

facebook sharing button Sharetwitter sharing button Tweetemail sharing button Emailsharethis sharing button Sharemessenger sharing button Share
उत्तर भारतको गाजियाबाद जिल्ला’मा अचम्मको घटना सार्वजनिक भएको छ । कोरोना भाइरसको संक्रमण फैलिने डरले भारतमा जारी लकडाउनका बिच एक व्यक्ति तरकारी र खाद्यवस्तु लिन घर’बाट बाहिर निस्किएका थिए तर उनले तरकारी किनेर ल्याएनन बरु आफूसँगै दुलही पो ल्याए ।

लकडाउनमा अचान’क दुल’ही घरमा भित्रिँदा युवककी आमाको होश उड्यो । वास्तवमा, उनका छोराले आफ्नी प्रेमिका’लाई श्रीमती बनाएर ल्याएका थिए । रिसा’एका युवककी ‘आमाले दुलही’लाई आफ्नो घरमा प्रवेश गर्न दिइनन् । त्यसपछि यो पूरा घटना पुलि’स थानासम्म पुगेपछि घटना सार्वजनिक भएको छ ।

दुलहीको पहिरन लगाए’क युवती र उनीसँग एक युवा थानामा उपस्थित थिए । त्यहाँ युवककी आमा आइन् र लकडाउ’न उल्लंघन गर्ने छोरालाई घरभित्र प्रवेश हुन नदिने ब’ताइन् ।

भारतीय मिडिया आज’तकका अनुसार थाना’मा युवतीकी आमाले चिच्याउँदै भनिन्, ‘छोरा खाद्य सा:मग्री लिन गएको थियो र केटी विवाह गरेर ल्यायो । यी दुईले विवाह गरेको कुनै प्रमाण छैन ।’ युवकलाई प्रहरीले सोध्दा आफूहरुले मन्दिरमा विवाह गरे’को बताए ।

युवककी आमा राजी नभएप’छि पुलिसले दुलहा–दुलही’लाई छुट्टै भाडामा बस्न सल्लाह दिएर सहमती गराए’को छ । प्रहरीको सल्लाह बमोजिम हाल उक्त नव विवा’हित जोडी अलग्गै बस्न थालेको छ । – रिपोरटर्स क्लब


Last Updated on: July 31st, 2021 at 3:35 am
५४५ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया