सोमबार ०२ जेठ २०७९

तुइन का,ट्ने एसएसबीमाथि का,र,बा,ही प्रक्रिया सुरु भइसक्यो : दार्चुला प्रशासन
July 31, 2021 4
facebook sharing button Sharetwitter sharing button Tweetemail sharing button Emailsharethis sharing button Sharemessenger sharing button Share
काठमाडौँ : जिल्ला प्रशासन कार्यालय दार्चुलाले तुइन का, x टेर नेपाली युवा महाकाली नदीमा बे, पत्ता पार्ने भारतीय सुरक्षा बल एसएसबीमाथि का, र, बा, ही प्रक्रिया सुरु गरिएको बताएको छ । कार्यालयले प्रेस विज्ञप्ति निकालेर तुइन तर्ने क्रममा एसएसबीले तुइनको डोरी का, x ट्दा दार्चुलाका युवा जयसिंह धामी महाकालीमा डु, बेर बे, पत्ता भएका थिए ।

व्यास गाउँपालिकाका महाकाली नदी तर्ने क्रममा तुइनमा चढेका बेला एसएसबीले डोरी का, x टि, दिँ, x दा धामी बे, पत्ता भएका थिए । धामी बे, पत्ता भएपछि चौतर्फी आ,लो,च,ना भएको थियो । नेपालीमाथि भारतीय पक्षले ज्या, न लि, x ने खालको ला, प,र,बा,ही र बल मि,च्याई गरेपछि सरकारले छानबिन कार्यदल गठन गरेको छ । यसबारेमा भारतीय पक्षलाई पत्राचार गरेर सत्यतथ्य बुझ्ने र दो,षीलाई का,र,बा,ही गर्ने प्रक्रिया अगाडि बढाउने काम सुरु भएको पनि जिल्ला प्रशासन कार्यालय दार्चुलाले जनाएको छ ।


Last Updated on: July 31st, 2021 at 7:23 pm
२४२ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया