आइतबार १९ मंसिर २०७८

टु’हु’ रो पारेर एउटै चि’ तामा जानुभो भन्दै छोरा यस्तो अवस्थामा भयो यस्तो, भिडियो सहित

टु’हु’रो पा’रेर एउटै चि’तामा जानुभो भन्दै छोरा यस्तो अवस्थामा भयो यस्तो, भिडियो सहि’त, झापाको दमकमा ट्रकले मोटरसाइकल लाई ठ’ क्क’र दिं’दा श्रीमान श्रीमतीको घ’ ट ’ना स्थ’लमै मृ’ त्यु भएको स”माचार अहिले सामाजिक संजालमा भा’इ’रल छ । इलाका प्र’हरी कार्यलय दमकका प्र’ह’री ना’यब उपरिक्षक नवराज कार्कीका अनुसार सुरुंगाको होटल का सञ्चा’लक ४३ वर्षीय पूर्णबहादुर विष्ट र उनकी ३६ वर्षीय श्रीमती हि’मा विष्टको घ’ट’ना स्थ’लमै मृ’ त्यु भएको थियो ।

प्र’ह’रीका अनुसार प’श्चिमबाट पूर्वतर्फ आउँदै गरेको मोटरसाइकललाई विपरित दिशाबाट आउदै गरेको ट्रकले ठ’ क्कर दिंदा उहाँहरुको मृ’ त्यु भएको हो। बिष्ट दम्पतीले सुरुंगामा लामो समय देखि होटल हेवन सञ्चालन गर्दै आएका थिए सो दु ’ र्घट’ना पछि ट्रकका चा’लक ट्रकसहित फ’ रा र भएका थिए । फ’रा र चा’लक मोरङ विराटनगर ४ बस्ने ४८ वर्षीय सुजन थापालाई अस्थायी प्र ह’री पोष्ट ता’राबारीले नि’यन्त्रणमा लिएको थियो ।

नियन्त्रणमा लिएको ट्र’क र चालकलाई इलाका प्रह’री कार्यालय दम’कमा ल्याई थप अ.नुसन्धान गर्दा तीव्र गतिका कारण दु’र्घट’ना भएको डि’एसपी कार्कीले ब’ताउनु भयो । मा’ प’से गरेर ट्रक कु’दाउँ’दा दु’र्घट’’ ना भएको बाहिर ह’ल्ला छ तर मे’डिकल रि’पो’र्टले त्यो देखाएको छैन । ती’व्र गतिकै कारण दु’ र्घ’टना भएको प्रार’म्भिक अ’ नु’सन्धान बाट खु’लेको छ ।इटहरी आइ’पुग्दा बेलुका भइसकेपछि घरमा रहेका १४ वर्षीय छो’रालाई फोन गरे खाना खाँदै गर्नु हामी यतै खाएर आउँछौँ भने । छो’राले हुन्छ भनेपछि फोन का’टे ।

इट’हरीस्थित एक होटलमा खाना खाएर मोटरसाइकलमा घर’तिर लागेका उनीहरू घर पुग्न पाएनन् । उनीहरुले पछिल्लो टिकटकमा बाँ’ चे पनि संगै बाँच्ने र म’रे पनि संगै म’र्ने हो भन्ने एउटा टिकटक बनाएका रहेछन जुन अहिले सामाजिक सं’जालमा भा’इरल मात्रै होइन बिभिन्न ब्याक्तिले अ’नेक किसिमका क’मेन्ट पनि गरेका छन् । उनीहरुको नि’ ध’न पछि संगै दुवै जनाको अन्तिम संस्कार पनि भै सकेको छ र पनि घ ट ‘ना एकदमै दु’खदा’यी भएकै का’रण सामाजिक सं’जालमा यो घ’ ट ’ना से’लाउन सकेको छैन ।

 


Last Updated on: August 1st, 2021 at 3:58 pm
४८२ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया