बुधबार २५ साउन २०७९

उमेर ढल्केपनि घटेको छैन करिश्माको सुन्दरता। : नेपाली अभिनेत्रीको कुरा गर्दा नायिका करिश्मा मा’नन्धरलाई नचिन्नै सायदै भेट्न गाह्रो होला ।१४ वर्षको उमेरदेखि फिल्म खेल्न सुरु गरेकी थिइन। झन्डै ५० पुग्न लागि सकिन् तर उनको सुन्दरतामा भने झनै निखार आउँदै गएको देखिन्छ ।पछिल्लो समयमा करिश्माले दैनिक सामाजिक सञ्जालमा राख्ने तस्विरहरुले पनि ढल्किँदै गए’को उमेरमा उनको सुन्दरता बढेको सहजै अनुमान लगाउन सकिन्छ ।

कक्षा ८ सम्म मात्र अध्ययन गरेकी करिश्माले २०७५ सालको एसईई परिक्षार्थी भएर करि’श्माले बी प्लस ल्याएर उत्तीर्ण गरेकी थिइन् ।पूर्वप्रधानमन्त्री डाक्टर बाबुराम भट्टराईले गठन गरेको नयाँ शक्तिमा पार्टीमा लागेर राजनीतिमा प्रवेश गरेकी करिश्माको राजनैतिक जीवन भने सफल हुन सकेन ।

त्यसैले उनले २०७६ सालको जेठ महि’नामा पार्टी छाडेको घोषणा गरिन् ।धेरै नेपाली नायिकाहरु यस क्षेत्रबाट पलाइन भैरहेतापनि करिश्मा पनि यसमा टिकेर बसेकी छिन् ।

धेरै कलाकारहरुले चल’चित्र क्षेत्र छाडेर अन्य क्षेत्रमा सफलता हात पारेतापनि गुमनाम छन् ।करिश्मा ‘सन्तान’बाट करिअर सुरु गरेकी हुन् । करिश्माले आफ्नो स्वास्थ्य र सौन्दर्यलाई निकै ख्याल राख्छिन् ।

दैनिक व्यायाम देखि सन्तुलि’त भोजनको कारण वास्तविक उमेर भन्दा जवान देखिन्छिन् ।उनले सामाजिक सञ्जा’लमा पोस्ट गरेका तस्वीर र उनको सुन्दरता देखेर आम मानिसहरु भन्छन् उमेर ढल्किए पनि करिश्माको सुन्दरता भने ढल्केको छैन ।

करिश्माको बारेमा थप जानकारी, नाम : करिश्मा मानन्धर, न्वारनको नाम : बुनु केसी, जन्मस्थान : ल’लितपुर,जन्ममिति : सन् १९७२अहिलेको बसाई : ललितपुर, उचाई : ५ फिट ३ इन्च, पहिलो फिल्म : सन्तान (सन् १९८९)श्रीमानको नाम : विनोध मानन्धर हेरौ केहि सुन्दर तस्बिरहरु।

 

 


Last Updated on: August 3rd, 2021 at 12:07 am
२३५ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया