मंगलबार ०३ जेठ २०७९

समाजमा घ’टेका हरेक घ’ट’नाका बिषयमा टिप्पणी दिदै हिंडेका चर्चित भाईरल ब्यक्ती हुन पुन्य गौतम। हिजो सार्वजनिक भएको एक भिडियो मा उनी मन्त्री बनेका छन। उनी मन्त्रिको सपथ खाएर निकै ताम्झाम स ‘हित निकै क’ डा सुरक्षा बिच मन्त्रालय प्रवे’श गरेका छन। उनी आफुलाई पिएच्डी स्कलार समेत आफुलाई मान्छन। यसरी पुन्य गौतम एक्कासी मन्त्री बनेपाछी सबैतिर चर्चाको बि श’य बनेको छ।

पछिल्लो समय चर्चामा आयका पुण्य गौतमले आज अर्को ठूलो निर्णय गरेका छन,राजनीतिक विश्लेषक विभिन्न घ’ट’नालाइ फरक ढङ्गले केलाउने पुण्यले ।यदि भबिस्यमा राजनितीमा आफू गए भने र कुनै पद पाएको ‘सरकारि भत्ता र गाडी प्रयोग नगर्ने’ घो”ष’णा गरेका छन ।उनले फेसबुकमा यस्तो लेखे:-मेरो आर्थिक अबस्था ठिक छ,।सादा जीवन उच्च बिचार अपनाएकोले मेरो बाईक छैन भबिस्यमा राजकीय पदमा पुगेमातलब भत्ता लिन्न सरकारी गाडी चढ्दिन ।

उता भारतीय सुरक्षाकर्मी SSB ले तुइनको डो’री क़ा”टे’र तपाइ हाम्रै भाई नदीमा बे”पत्ता छ; त्यो सम्बन्धी कुनै समाचार छैन, संजालमा च’र्चा प’रि’च’र्चा छैन।

तर जा’बो हे’ल्मे’ट लगायन भनेर सबै पत्रकार,मिडिया,सामाजिक सन्जाल पारसको फोटो सहितको समाचार छपा’ऊ’नुको उद्देश्य चाहि के हो?
हेलमेट नल’गा’उनु ठुलो अ’प’रा’ध हो कि तु’ई’न’को डो’रि’ का’टेर मा”न्छे’ बे’प”त्ता बनाउनु ठुलो अ’प’रा’ध हो ?

हेर्नुहोस्


Last Updated on: August 4th, 2021 at 12:48 am
१००७ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया