शनिबार ११ आषाढ २०७९

डोरीले बाधेर युवकलाई नि.र्मम कु.टपि.ट गर्ने वडाध्यक्ष पक्राउ
प्रकाशित मिति: बिहिबार, साउन २१, २०७८ समय: १३:३१:५३
5
Shares
facebook sharing button 5messenger sharing buttontwitter sharing buttonwhatsapp sharing buttonprint sharing button

सुर्खेत, २१ साउन । डोरीले बाधेर युवकलाई कु.टपि.ट गर्ने वडाध्यक्षलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ। जाजरकोट जुनिचाँदे गाउँपालिका वडा नम्बर २ का वडाध्यक्ष रामबहादुर नेपाली युवकलाई कु.टपि.ट गरेको आरोपमा बिहीबार पक्राउ परेका हुन् । गत साउन १५ गते स्थानीय सर्पे दमाइलाई डोरीले बाँधेर कु.टपि.ट गरेको आरोपमा उनलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।

वडाध्यक्ष नेपालीले युवकलाई कु.टपि.ट गरेको भिडियो यति बेला सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भएको छ । भिडिओ सार्वजनिक भएर चौतर्फी आ.लोचना भएपछि प्रहरीले वडाध्यक्षलाई पक्राउ गरेको हो। इलाका प्रहरी कार्यालय पञ्चालाको टोलीले उनलाई घरबाटै नियन्त्रणमा लिएर सदरमुकाम खलंगा लागिएको छ। जाजरकोटका प्रहरी निरीक्षक खुमानन्द पाण्डेका अनुसार बुधबार साँझ पञ्चाला प्रहरी चौकीको टोलीले उनलाई घरबाटै नियन्त्रणमा लिएको हो । स्थानियका अनुसार घटना भएको दिन वडा कार्यालयले सामाजिक सुरक्षा भत्ता वितरण हुदै थियो । त्यसैक्रममा सर्पे दमाईले मापसे सेवन गरेर होहल्ला गरेको प्रहरीको भनाइ छ। अ.पशब्द बोलेर होहल्ला गरेपछि वडाध्यक्षले बाँधेर कु.टपि.ट गरेको खुलेको छ । पीडितले अहिलेसम्म जाहेरी दिएका छैनन्। तर पनि पीडितको बयान, घटनाको प्रकृति र भिडियोलाई आधार मानेर कानूनी का.रबाही हुने प्रहरीले जनाएको छ ।


Last Updated on: August 5th, 2021 at 4:51 pm
१३८ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया