सोमबार १३ आषाढ २०७९

प्र्यांक गर्न गएका यी युवाको भयो रामधुलाई ,प्र्यांक गरेको भन्दानी छोडेनन् (भिडियो सहित)

facebook sharing button Sharetwitter sharing button Tweetemail sharing button Emailsharethis sharing button Sharemessenger sharing button Share
मृ`तुन्जय अघोरी बाबा अहिले विभिन्न सामा`जिक संजाल लगा`यत सोसल मिडियामा भाइरल भैरहे`को बेला फेरी मोरंग|मा १ जना जंगी बाबा नाम गरेका बाबा देखा परेका छन् । आफ्नो नाम जंगी बाबा बताउने बाबा २५ बर्षको उमेर बाट घर छो|डेको बताएका छन् ।

अघोर बाबाको जस्तै उनि पनि बोल्नमा धेरै खुलेर बोल्ने बाबा रहेछन । उनले खुलेर आफ्नो प्रेम र से,क्सको बारेमा आफ्नो बिचार राखेका छन् ।मोरंगको उर्ला`बारीमा उनि अहिले बस्दै आएका छन् । अघोर बाबाको बारेमा र बम्जनको बारेमा उनले खु`लेर आफ्नो विचार राखेका छन् । बाबा धेरै प्रकार`का भए पनि बाबा`को कर्म गर्ने कम छन् भन्दै उनले आफु योग सम्बन्धि राम्रो बाबा भन्दै दाबि गरेका छन् ।

उनि मोरंगको उर्ला`बारीमा भर्खरै आएर बसेको बताएका छन् । जंगी बाबाला`इ लामो समय पछि हामी भेट्न जाँदा प्र्यांक गर्ने योजना गरेका थियौ। प्र्यांक गर्नलाइ साथी आइन्द्र गएपछि अचान`क जंगी बाबाको आ`क्रोश यो भि|डियोमा देख्न सकिन्छ । भिडि|यो हेरौ..


Last Updated on: August 6th, 2021 at 2:35 am
५५५ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया