शनिबार ११ आषाढ २०७९

उच्च शिक्षाको लागी संयुक्त राज्य अमेरिका पुगेका २९ वर्षिय विशाल कुमार गौतमलाई बोनम्यारो क्यान्सर भएको छ । उनि इन्जिनियरिङका विद्यार्थी हुन् । काठमाडौंस्थित टोखा-७ निवासी विशाललाई करिव २ महिना अस्पतालमा उपचारपछि Primary Myelofibrosis भनिने दुर्लभ बोनम्यारो क्यान्सर भएको पत्ता लागेको छ । जसको उपचारका लागी साढे ७ लाख अमेरिकी डलर लाग्ने अस्पतालले जनाएको छ ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

उनको अहिले Mayo Clinic Hospital Rochester, Minnesota USA मै उपचार भैरहेको छ । धेरै औषधी उपचार गरेपछी पनि रगत मा सुधार नआएकोले उनलाई तत्कालै Bone Marrow Transplant गर्नुपर्ने उपचारमा संलग्न चिकित्सकले बताएको भाइ विराट कुमार गौतमले जानकारी दिए***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

बोनम्यारो ट्रान्सप्लान्टका लागी साढे सात लाख अमेरिकी डलर लाग्ने भनिएको छ । यति ठुलो रकम जुटाउन परिवारमा मात्रै समस्या भएको भन्दै भाई विराटले दाईको उपचारमा सहयोग गरिदिन अपिल गरेका छन् ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

विराटले बोनम्यारो ट्रान्सप्लान्टमा सहयोग गरी आफ्ना २९ वर्षिय कलिलो दाईलाई बचाइदिन आग्रह गरे । अहिले उनको सहयोगको लागी अभियाननै चलाइएको छ । सहयोगका लागी पिडितका भाई विराटकै नाममा बैंक खाता खोलिएको छ । साथै इसेवा समेत गर्न सकिने उनले बताए । ***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****


Last Updated on: August 6th, 2021 at 4:16 pm
२६२ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया