सोमबार ०९ जेठ २०७९

असईकी श्रीमती बिना लाइसेन्स स्कुटर चलाउँदा रोकेपछि हवल्दार र असइबीच चर्क्रा`चर्की (भिडियो सहित)
June 6, 2021 1051
431
Shares
facebook sharing button Sharetwitter sharing button Tweetemail sharing button Emailsharethis sharing button Sharemessenger sharing button Share
प्रहरी हवल्दार राज कुमार गोले यति बेला चर्चित छन् । उनले गरेको कामको सर्वत्र प्रसंसा भइरहेको छ । कोरोना कहरमा सडकमा खटिएका उनी नियम मिच्ने सवारी साधन लाई कडा कार`बाहीको दायरामा ल्याउँछन् ।

यसै शिलशिलामा ड्युटीमा खटिएका बेला एक युवतीले स्कुटर ल्याउँदै गरेकी हुन्छिन् र त्यही बेला हवल्दारले चेकजाँच गर्ने क्रममा उनीसँग लाइसेन्स नभएको पाइएपछि स्कुटर रोकेर त्यी हवल्दारले चाबी लिएर जान्छन् !

त्यसपछि त्यी महिलाले चाबी दिन आग्रह गर्छिन् तर हवल्दारले चाबी दिन इन्कार गर्छन् । लाइसेन्स नभएको कारण तत्काल लैजान नमिल्ने भन्दै जरि`वाना लाग्ने बताउँछन् । त्यसपछि युवतीलाई परिचय लिने क्रममा उनी आफू प्रहरी असइको श्रीमती भएको बताउँछिन् र उनीले आफ्नो असई श्रीमानलाई तुरुन्तै फोन गरेर त्यही बोलाउँछिन् । यो दृश्य अनलाइन टिभि नेपाल युटुब च्यानलमा देख्न सकिन्छ ।

त्यसपछि हवल्दार र असइबीच केही छिन भनाभ`न चल्छ । हवल्दार आफू ड्युटीमा रहेको बेला अना`वश्यक हस्तक्षेप गरि माथिल्लो दर्जाको भएर पेलेको आ`रोप लगाउँछन् भने असइ खण्डन गर्दै आफूले त्यसो नगरेको भन्दै क्यामे`राको अगाडि प्रष्ट्याउँछन् ।

त्यसपछि हवल्दार गोलेले आफ्नो परिचय दिँदै असइको नाम सोध्छन् तर असइ भने आफ्नो नाम भन्न चाहदैनन्। उनकि श्रीमती अगाडि बढेर चर्को स्वरमा बोल्दै हवल्दार गोलेले आफू`लाई अनावश्यक दुख दिएको, आफूले लाइसेन्सको परीक्षाको लागि फारम समेत भरेको तर लाइसेन्स नखुलेको कारण आफूसँग लाइसेन्स नभएको बताउँछिन् ।

त्यसपछि हवल्दारले उनलाई लक`डाउन अगाडि किन नब|नाउनु भएको त भन्दै प्रश्न गर्छन् र जवाफमा उनी भन्छिन्, ”मैले सिकेकै थिएन त्यही भएर नबनएको।” उनी पुन आवेशमा बोल्छिन् ,आफू मेडिकल क्षेत्रमा काम गर्ने सरकारी नर्स भएको बताउँ छिन् र आज ड्युटी नभएको कारण कार्ड नभिरेको भन्दै उनी निकैबेर हवल्दार`लाई एकोहोरो त्यस्तै कुरा भनिरहन्छन् ।

सम्पूर्ण कुरा उक्त भिडियोमा हेरौं हेरौं

 


Last Updated on: August 6th, 2021 at 6:52 pm
५८२ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया