शनिबार ११ आषाढ २०७९

यी अभिनेत्री जसले सलमानकै २ फिल्म अस्वीकार गरिन्, यस्तो छ कारण
August 8, 2021 279
120
Shares
facebook sharing button Sharetwitter sharing button Tweetemail sharing button Emailsharethis sharing button Sharemessenger sharing button Share
बलिउड अभिनेता सलमान खानसँग सिनेमा खेल्ने अवसरलाई कुन अभिनेत्रीले सहजै हुन्न भन्लिन र? कारण बलिउडका तीन शक्ति`शाली खानहरूमध्ये सलमान खान एक हुन्। कयौं अभि`नेत्रीको करियर सलमान`सँग सिनेमा खेलेपछि चम्किएको छ।

सलमानले आफ्ना सिनेमामा नयाँ-पुराना सबै अभिनेत्री`लाई मौका दिने गर्छन्। भनिन्छ बलिउडमा सलमानको प्रस्ताव`लाई कसैले नकार्दैन। तर यस्तोमा एक अभिनेत्रीले सलमान`सँग सिनेमा खेल्ने एउटा होइन दुई वटा प्रस्ताव अस्वी`कार गरेको खुलासा गरेकी छिन्। यस्तो गर्ने अभि`नेत्रीको नाम हो-इलियाना डि क्रुज।

दक्षिण भारतीय सिनेमामा सफल र लोकप्रिय इलियाना`ले बलिउडमा हाल`सम्म रणवीर कपुर, अजय देवगन, अक्षय कुमार जस्ता स्टार`सँग काम गरेकी छन्। एक अन्तरवार्तामा उनले फ्यान`हरूले ट्विटरमा सोधेको प्रश्नको जवाफ दिने क्रममा सलमान`सँग सिनेमा खेल्न आएको प्रस्ताव दुई-दुई पटक लत्याएको बताएकी हुन्।

इलियानालाई सलमानको ‘वान्डेड’ र ‘किक’का लागि प्रस्ताव गरिए`को थियो। प्रस्ताव आएपनि उनले ती सिनेमा गरिनन्। उनले ती सिनेमा किन गरिनन् त?

‘वान्टेड’ प्रस्ताव गरिदां इलियानाको परिक्षा चलि`रहेको थियो भने ‘किक’को बेलामा उनले सिनेमाले मागेको समय अरू नै सिनेमाको लागि दिइ`सकेकी थिइन्। इलि`यानाले छाडेका यी सिनेमामा क्रमशः आयशा टाकिया र ज्याकलिन फर्नान्डिजले काम गरे।


Last Updated on: August 9th, 2021 at 2:28 am
३९१ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया