बिहिबार २३ मंसिर २०७८

पो-र्नोग्राफिकको अभियोगमा गि-रफ्तार भएका व्यवसायी राज कुन्द्राका विषयमा अब कैयौं नयाँ खुलासा भएका छन् ।

पछिल्लो जानकारी अनुसार राज कुन्द्रा एक यस्तो ह्वाट्सएप ग्रुपका सदस्य थिए जसमा पो -र्न फिल्मसँग सम्बन्धित पूरै व्यवसायका बारेमा चर्चा हुन्थ्यो । यो ह्वाट्सएप ग्रुपको नाम एच अकाउन्ट हो । यसमा राज कुन्द्रासहित अन्य ५ नामी व्यक्तिहरु पनि थिए ।

PROMOTED CONTENTAdskeeper

Your Wife Will Surely Appreciate This Tip Tonight! Try It Out
More…
460
115
153

Husband Divorces Wife After Looking At This Photo
More…
270
68
90

It Must Have Been A Kind Of Hell For A Little Chrissy Metz
More…
252
63
84
यी सबैजना पो-र्नोग्राफिक कन्टेन्ट बनाउने व्यवसायमा सहभागी थिए । यी व्यक्तिहरुको ह्वाट्सएप च्याट पनि सार्वजनिक भएको छ जसमा राज कुन्द्रा यो व्यवसायको मार्केटिङ, सेल्स र मोडललाई दिनुपर्ने पैसाजस्ता विषयमा कुरा गरिरहेका छन् । उनले कसरी रिभेन्युमा केन्द्रित हुने, मोडलहरुलाई कसरी पैसा दिने भन्ने विषयमा पनि उनले कुरा गरेका छन् ।

मुम्बइ पुलिसको क्रा-इम ब्रान्चले फिल्म अभिनेत्री शिल्पा शेट्टीका पति राज कुन्द्रालाई प क्राउ गरेको थियो । राज कुन्द्राविरुद्ध गएको फेब्रुअरीमा के स दर्ता गरिएको थियो । उनीमाथि पो -र्नोग्राफिक कन्टेन्ट बनाउने र त्यसलाई मोवाइल एपमा प्रकाशित गर्ने व्यवसायमा संलग्न भएको आरोप छ ।

मुम्बइ पुलिसले राज कुन्द्राविरुद्ध कैयौं प्रमाण भेटिएको दावी गरेको छ । सोमबार राती करिब ९ बजे क्रा-इम ब्रान्चको अफिस भायखाला पुगेका राज कुन्द्रालाई २ घण्टा सोधपुछपछि पुलिसले गिरफ्तार गरेको थियो । बिहान ४ बजे मेडिकल परीक्षणका लागि जेजे अस्पताल लगेपछि मुम्बइ पुलिस कमिश्नरको कार्यालय लगिएको थियो ।

अ-श्लील फिल्म बनाएर तिनीहरुलाई ओटिटी प्लेटफर्ममा अपलोड गरेको आरोपमा पुलिसले कैयौं अहम सुराग भेटेको छ । मुम्बइ पुलिसका अनुसार फिल्म उद्योगमा काम खोज्दै मुम्बइ आएका युवतीहरुलाई ठूलो फिल्ममा रोल दिने लोभमा फ-साइन्थ्यो । हरेक हप्ता अ-श्लील फिल्म रिलिज गरिन्थ्यो । फिल्म बनाएपछि एप र ओटिटी प्लेटफर्ममा रिलिज गरेर लाखौं कमाइन्थ्यो ।

फिल्म बनाउन मुम्बइको मलाड वेस्टमा एउटा बंगला भाडामा लिइएको थियो । जतिबेला यो बंगलामा छा-पा मा-रियो त्यतिबेला पनि यो बंगलामा अ-श्लील फिल्मको सुटिङ भइरहेको थियो । मुम्बइ पुलिसका अनुसार अ-श्लील फिल्म रिलिज गर्नको लागि हटशट नामको एप बनाइएको थियो ।

भारतीय मिडियाले मुम्बई क्रा-इम ब्रान्चका अफिसर्सको भनाई उदृत गर्दै उल्लेख गरे अनुसार, राजले भिडियोबाट दैनिक ६ देखि ७ लाख कमाउने गरेका थिए । सुरुवातमा उनले २ देखि ३ लाखसम्म कमाई गरेपनि पछि उनको कमाई बढेर ६ देखि ७ लाखसम्म पुगेको थियो । प्रहरीले उनको वास्तविक कमाइको खोजी अझै जारी राखेको छ ।

राजले विभिन्न देशबाट यूवतीहरुलाई अडिसनका लागि बोलाउने गर्दथ्य । यसपछि, अडिसनबाट छनोट भएका यूवतीहरुको सुरुवातमा सेमी न्यू-ड भि-डियो खिचिन्थ्यो । पछि, उनीहरुलाई न्यू-ड भिडियो खिच्नका लागि दबाब दिइन्थ्यो । कतिपय यूवतीले भने उनीहरुको कुरालाई अस्विकार गर्दै प्रहरीमा उजुरी समेत दिएका थिए ।

लण्डनमा बस्दै आएका आफ्ना नातेदार प्रदिप बक्सीलाई राजले भिडियो पठाउने गरेका थिए । भारतमा पो-र्न भिडियो बनाउनु गैह् कानुनी भएका कारण बेलायतबाट हटसट नामक एपमा भिडियो सार्वजनिक गरिन्थ्यो ।

शर्लिन चोपडासँग राज कुन्द्राको सम्झौता

यो केसमा नयाँ नयाँ कनेक्सन सार्वजनिक भइरहेको छ । यो केसमा शर्लिन चोपडा र पूनम पाण्डेको पनि राज कुन्द्रासँग कनेक्सन देखिएको छ ।

महाराष्ट्र साइबरको स्रोतका अनुसार यो केसमा नायिका शर्लिन चोपडा र पूनम पाण्डेको नाम आरोपीको रुपमा आएको थियो । उनीहरुको बयान महाराष्ट्र साइबरद्वारा दर्ता गरिएको थियो जहाँ कथित रुपमा दुबै नायिकाले कुन्द्राविरुद्ध आ-रोप लगाएका थिए । राज कुन्द्राले अघिल्लो वर्ष अदालतबाट अंतरिम जमानत पाएका थिए ।

भारतीय सञ्चार माध्यमले स्रोतलाई उद्धृत गर्दै भनेको छ, ‘शर्लिन चोपडाको राज कुन्द्राको कम्पनी आर्म्सप्राइम मिडियासँग सम्भौता थियो । यो कम्पनीले भारत बाहिरका कम्पनीका केही एपका लागि अ- श्लील सामग्री उपलब्ध गराउने गर्दथ्यो ।’

उनका पूर्व वकिल चरणजीत चन्द्रपालका अनुसार शर्लिन सेमी पो- र्नोग्राफीसहित आफ्नो एप चलाउँथिन् । यो पार्ट टाइम काम खासै राम्रो चलिरहेको थिएन र केही समयपछि शर्लिनलाई कुन्द्राले स-म्पर्क गरे । राज कुन्द्राले चोपडालाई उनलाई नाफाको ५० प्रतिशत पाइने बताएका थिए । यो सम्झौतामा राज आफैंले हस्ताक्षर गरेका थिए ।

जून २०१९ र जुलाई २०२० को बीचमा उनले राम्रो कमाई गरिन् । यद्यपि, शर्लिनले आफूलाई सम्झौता अनुसार पैसा नदिएको महसुस भयो त्यसैले उनले एक वर्ष पछि सम्झौता समाप्त गर्न भनिन् । शर्लिनले पुनः आफ्नै एप बनाइन् र केही महिनासम्म यसले राम्रो व्यापार गर्यो ।

तर अगस्ट सन् २०२० मा उनको सामग्री चो रिँदै थियो र उनी आफैंले यसबारे उजुरी दर्ता गरेकी थिइन् । फेब्रुअरी सन् २०२१ पछि उनले एक बयान साझा गर्दै राज कुन्द्राले आफूलाई पूर्ण रुपमा पो-र्न इन्डष्ट्रिमा धकेलिदिएको बारे बताइन् ।

यस वर्षको सुरुमा राज कुन्द्राले आफूले कम्पनीको सेयर बेचिदिएको र आफ्नो लगानी र बाहिरिएको काजगपत्र प्रहरीलाई सुम्पिएका थिए ।


Last Updated on: August 13th, 2021 at 12:05 am
२६९ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया