शुक्रबार १७ मंसिर २०७८

पछिल्लो समय स्टेज तताउने नृत्य कलाकार तथा मोडल हुन् रुविना अधिकारी । नेपालगन्ज धम्बुजीचोककी रुविनाले महजोडी लगायतका कलाकारसँग ‘नेपाल टुर’ गरिसकेकी छन् ।

PROMOTED CONTENT
Mgid
Mgid

Such A Sweet Life Story Of The Youngest Queen In The World
Brainberries

You Are Not A Real Movie Fan If You Haven’t Seen These Flicks
Brainberries

Most Powerful Of The 5 Remaining Communist Countries In The World
Brainberries

एक जोडीले लिएका थिए होटलमा कोठा, लामो समयसम्म बाहिर निस्किएनन्, कोठामा जाँ…
पाँच सयभन्दा बढी स्टेज कार्यक्रम गरेकी उनले २०७० सालमा बर्दिया बाँसगढी महोत्सवमा नृत्य गरेर कला यात्रा थालेकी हुन् । सरिता खनाल र टंक तिमिल्सिनाको ‘तिम्रो मन चोर्नै पर्ने भो बाट मोडलिङ थालेकी उनले अहिलेसम्म ६०भन्दा बढी भिडियो गरिसकेकी छन् ।

टिका तारामी मगर र चन्द्र शर्माको बाच्छीले धान खायो अनिता चलाउनेको एन्ट्री मार्यो मायाले जय देवकोटाको रुँदो हो मन हरि विष्टको ‘माइतीको देश भागीरथ चलाउनेको जाउँला बरी लै जस्ता भिडियोमा उनी देखिइसकेकी छन् । यिनै मोडलसँग राजधानी दैनिकका डब्बु क्षेत्रीले गरेको सटकट संवाद यस्तो रहेको छ । स्टेजमा चर्चित भएर पनि नायिकाको प्रस्ताव आएको छैन र रु आएको छ । तर राम्रो ब्यानरबाट छैन ।

त्यस्तो ब्यानबाट आएको खण्डमा डेब्यु तयारी गर्नेछु । त्यसो भए फिल्ममा तत्काल नआउने रु अहिले म्युजिक भिडियोमै राम्रो गरिरहेकी छु । स्टेज कार्यक्रममा भ्याइनभ्याइ छ । अर्को वर्षबाट मास्टर डिग्री सुरु गर्छु । त्यसपछि अभिनय सिकेर फिल्ममा आउने चाहना छ । सुबिनाले जवाफ दिएकी छिन । पत्रकारको अर्का प्रश्न स्टेज कार्यक्रम किन बढी भन्ने प्रश्नमा उनले स्टेजमा सुरुदेखि नै रमाएँ । सजिलो पनि हुन्छ ।

पैसा पनि हातमा आउँछ । कलेजबाट बिदा लिएर महोत्सवमा जाने गरेकी छु । उनले भनिन । मेला महोत्सवमा जाँदा स्टेज कार्यक्रमबाट ३० देखि ३५ हजार पाइन्छ ।

१० मिनेट नाचेर ३० हजार पाउनु राम्रो कमाइ हो । यो रकम लिन एउटा अफिसरले एक महिना जागिर खानुपर्छ । उनले भनिन आफ्नो मोडलिङ यात्रा ठिकै राम्रै चलेको छ । मासिक तीन चार वटा भिडियो गरिरहेकी छु । पढाइमा पनि व्यस्त भएकाले त्योभन्दा बढीमा काम गर्न सक्ने अवस्था छैन । फेरि स्टेज कार्यक्रम पनि भ्याउनै पर्यो । शो’षण हुन्छ भन्ने गुनासो छ नी भन्ने प्रश्नमा उनले कस्तो शोषण भन्ने रु आर्थिक शोषण हुन्छ ।

त्यसो त हरेक फिल्डमा शोषण हुन्छ । त्यसलाई मान्छेले कसरी हेर्छ भन्ने हो । म अहिलेसम्म त्यस्तो शोषणमा परेकी छैन । त्यो त कुरै नगारौं, मसँग सम्बन्धमा बस । तिमीलाई म राता रात हिट बनाउँछु, फिल्ममा स्टार बनाउँछु भन्छन् । तर उनीहरूले विवाह गर्छु भन्दैनन् । यौ९न सम्बन्धको लागि मात्र प्रस्ताव गर्छन् । मबाट त्यस्तो गलत काम हुँदैन भन्छु । किनकि, नियमित म्युजिक भिडियो गर्नेबाट यस्तो प्रस्ताव आउँदैन ।

नयाँ मान्छेले यस्तो प्रस्ताव राख्ने हुन् । उनीहरूलाई म वास्ता गर्दिन । आफैं टाढा बस्छु । उनले भनिन म तीन वर्ष प्रेममा रहें ।

विचार नमिलेर टुट्यो । अहिले एकल छु । प्रेम त टुट्यो अब के हुन्छ त भन्ने प्रश्नमा अब फेरि प्रेममा फसिँदैन । अब पढ्ने स्टेज कार्यक्रम गर्ने र पाँच वर्षपछि विवाह गर्ने सोचमा छु । विवाह गर्ने सोच बनाएपछि परिवारले पक्कै मागी विवाह गरिदिनुहुन्छ ।


Last Updated on: August 13th, 2021 at 1:11 am
३४२ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया