शुक्रबार १७ मंसिर २०७८

यी सुन्दर अभिनेत्रीले बलिउडमा सबैभन्दा धेरै ब ला त्कार दृश्य गरिन्, तर २७ वर्षको उमेरमै गयो उनको ज्या`न
August 13, 2021 289
हिन्दी सिनेमा जगतमा धेरै यस्ता अभि`नेत्रीहरु छन् जसको प्रदर्शन र जसको सुन्दरता अझै प्रशंसा गरिन्छ। धेरै बर्ष पछि पनि मानिसहरु उनको चरित्र र उनको फिल्महरु लाई याद गर्छन्।

त्यो सूची बाट केहि अभिनेत्री संसार बात अल`विदा भइसके र केहिको उमेर ढल्किसकको छ। आज हामी तपाइँलाई एक अभिनेत्रीको बारेमा बताउनेछौं जो फिल्मी दुनियामा प्रवेश गर्ने बित्तिकै आ तं`क पैदा गर्थिन्, तर उनी पनि छोटो समयमा बि दा भइन् ।

हामी बलिउडमा सबैभन्दा धेरै बला`त्का`रका दृश्य दिने र चर्चामा रहने अभिनेत्री नजिमाको बारेमा कुरा गर्दैछौं। नजिमाले बलिउ डमा धेरै नाम कमाइन् र हेड लाइन बनिन् ।

महिलाहरु माथी गरिएका अत्या`चा र`हरु त्यस युगको फिल्महरुमा खेलाईएको थियो र धेरै जसो कथाहरु महिलाहरुको वरिपरि रहन्थे। त्यस समयमा नजिमा एक सहायक अभिनेत्री बन्थिन्। कहिले उनी नायिकाकी दिदी बन्थिन् र कहिले साथी। नजीमाले आफ्नो साइड रोलबाट धेरै सन सनी मच्चाउन सफल रहिन।

जब सधैं एक साइड भूमिका निभाउने नाजिमा मात्र २२ बर्षकी थिइन्, उनको चर्चा मुख्य अभि-नेत्रीहरु भन्दा बढी थियो। मानिस`हरु फिल्म को मुख्य अभिनेत्री भन्दा नाजीमा लाई मन पराउ`न थाले। उनी जताततै कुरा गर्थे, तर समयले अर्कै कुरा स्वीकार गरेको थियो।

इंडिया डट कम को अनुसार सानै उमेरमा प्रसि`द्धि पाउने यी अभिनेत्रीले मात्र 27 बर्षको उमेरमा संसार छोडेकी थिइन्। नजिमाको मृ त्युले फिल्म उद्योगलाई ठूलो ध`क्का लागेको थियो।

नजिमा क्या`न्स रबाट पी`डि त थिइन् र उनको अवस्था लगा`तार बिग्रँ`दै गयो, जसको कारण उनी वितिन्। नजिमाले ‘जिद्दी’, ‘आरजू’, ‘अप्रिल फूल’, ‘आये दिन बहार के’, ‘औरत’ र ‘व्ही लडकी’ जस्ता धेरै फिल्महरुमा आफ्नो अभिनय कौशल फैला`इन्।


Last Updated on: August 13th, 2021 at 7:49 pm
३२० पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया