शुक्रबार १७ मंसिर २०७८

सामाजिक सञ्जालमा युवायुवतीहरुको क्रेज बढ्दो छ । आफ्ना दैनिक जीवनमा भएका हुने गरेका घटना तथा विचार पोख्ने गतिलो माध्यम सामाजिक सञ्जाल बनेको छ । पछिल्लो समय टिक टक युवा हरु माझ लोकप्रिय बनेको छ । के युवा के केटा केटी के वृद्धा सबै जना टिक टक भिडियो बनाउन लोभिएका छन् ।

कतिले त टिक टक मार्फत नै आफ्नो करियर लाई फिल्मी क्षेत्र तथा मोडलिङ मा स्थापित समेत गरेका छन् । यस्ता प्ल्याट फर्म मा राखिएका कुन भिडियो कुन समयमा चर्चित हुन्छन् स्वयं सर्जक लाई समेत भेउ हुँदैन । टिक टक मा हालिएका कतिपय भिडियो हरु अन्य सामाजिक सञ्जालमा भाइरल बनिरहेका हुन्छन् ।

त्यस्तै एउटा भिडियो तपाईंहरू माझ पस्किएका छौं । छिया छिया भइसक्यो यो छाती बोलको केही पुरानो गीतमा एक बालिका र युवती नाचेको भिडियो यतिबेला युटुबमा करिब ७० लाख पटक हेरिएको छ ।

एउटा बाटोमा खिचिएको उक्त भिडियोमा खासै आकर्षक पाटो केही नभए पनि धेरै भ्युज उक्त भिडियोमा आएको छ । हल्का रमाइलो नामक युटुब च्यानल मा अपलोड भएको उक्त भिडियोमा ७७ हजार बढीले लाइक र केही कमेन्ट देख्न सकिन्छ ।
हेर्नुहोस तलको भिडियो


Last Updated on: August 14th, 2021 at 1:58 am
१५९ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया