सोमबार २० मंसिर २०७८

काठमाडौं । भोजपुरी अभिनेत्री त्रिशकर मधु पछिल्ला केही दिनदेखि एमएमएस लीक भएका कारण चर्चामा छिन् । उनी आफैंले यो आपत्तिजनक भिडियो खिचेका हुन् । यद्यपि यो कसले लीक गर्यो भन्ने बारे खुलाइएको छैन । मुल रूपमा बंगालकी अभिनेत्री त्रिशा भोजपुरी फिल्म उद्योगमा एक राम्रो चलेको नाम हो । एमएमएसका कारण त्रिशा सामाजिक सञ्जालमा धेरै ट्रोल भइरहेकी छिन् ।

यसैबीच उनले आफ्ना प्रशंसकहरुसँग माफी मागेकी छिन् । योसंगै उनले अभिनेता पवन सिंहसँग पनि मद्दतको लागि अनुरोध गरेकी छिन् । उक्त भिडियो लिक भएपछि अहिले त्रिशाले सामाजिक सञ्जालमा केहि पोस्ट गर्छिन्, तब उनको कमेन्ट बक्समा आपत्तिजनक टिप्पणीहरुको बाढी आउँने गरेको छ ।

भोजपुरी सुपरस्टार पवन सिंहसँग सहयोग माग्दै, त्रिशकर मधु लेख्छिन्, ‘तपाईंहरु केहि गलत टिप्पणी नगर्नुहोस्, म पवन सिंहसँग मद्दत माग्दै छु, त्यसैले मैले उनी संग एउटा फोटो राखेकी छु । किनकि मलाई थाहा छ यदि कोहि भोजपुरी उद्योगमा साँच्चै मद्दत गर्दछ, त्यो पवन सिंह जी हुनुहुन्छ ।’ उनका अनुसार धेरै मानिसहरु लामो लामो सल्लाह दिन्छन् तर साहयोग गर्दैनन् ।

त्रिशकर मधुले यो पोस्ट गरेपछि उनी फेरि ट्रोल हुन थालेकी छिन् । एक प्रयोगकर्ताले लेखे, ‘तपाईं पवन भाईलाई पनि बदनाम गर्न चाहानुहुन्छ । कसले तपाईंलाई अभिनेता बनायो ? भोजपुरी सिनेमामा यो पहिलो पटक सुनिएको हो । तपाईं माफीको लायक हुनुहुन्न ।’

अर्को एक जनाले लेखे, ‘यति धेरै हिट गीतहरु दिएपछि पनि तपाईंका अनुयायीहरु बढ्न सकेनन्, तर जब बाट तपाईंले त्यो भिडियो बनाउनुभयो, तब अनुयायीहरुको बाढी आयो ।’ ट्रोल भएपछि, त्रिशकरले माफी माग्दै लेखिन्, ‘कृपया यदी हजुरहरु मद्दत गर्न सक्नुहुन्न, भने गलत नगर्नुहोस्, मलाई विश्वास छ मैले एउटा ठूलो गल्ती गरेकी छु ।’

भोजपुरीकी चर्चित र बोल्ड अभिनेत्री मानिने त्रिशाकर मधुले आफ्नो भिडियो एल्बमको माध्यमबाट मानिसहरुलाई हैरान बनाइरहेकी छिन् । आफ्ना प्रशंसकहरुको बीचमा चर्चामा रहन्छिन् ।

उनका बोल्ड तस्वीरहरु सामाजिक सञ्जालमा हंगामा मच्चाउँछन् । २७ वर्षीय बंगाली अभिनेत्री त्रिशकर मधु भोजपुरी सिनेमाकी चर्चित छिन् । उनले भोजपुरी चलचित्र उद्योगमा धेरै ठूला स्टारसंग काम गरिसकेकी छिन् । उनका धेरै हिट गीतहरु यूट्यूबमा हेर्न सकिन्छ । उनको बोल्ड शैली सबैलाई मन पर्दछ ।


Last Updated on: August 18th, 2021 at 4:49 pm
२८१ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया