बिहिबार २३ मंसिर २०७८

लन्डन । बेलायतमा एक नेपाली युवाले पानीमा डु’बेर ज्यान गु’माएका छन् । बेलायतको फार्नबरो बस्दै आएका २८ वर्षीय हेमन्तकुमार राईको अगस्ट १६ सोमबारका दिन वेल्सस्थित एक पानीको झरनामा खेल्ने क्रममा डु’बेर मृ’त्‍यु भएको बेलायती प्रहरीले जनाएको छ । घु’म्नका लागि साथीहरुसँग वेल्स पुगेका उनी त्यहांको ग्ला’इनिथस्थित पो’न्टनेडफिकान झरनामा पुगेका थिए । ‘झरनाको पानीमा पसेपछि उनी अ’फ्टे रोमा परेको र केहीबेरमै स्थानीय प्रहरी, उ’द्धार कर्मी र एम्बुलेन्स पुग्दा मृ’त्‍यु भइसकेको’ प्रहरीले बताएको छ ।

डेढ घण्टाको अन्तरालमा दम्पतिको मृ`त्यु, लास निकाल्दा कुकुरले बाटो छेक्यो, आगो लाउने बाँसमा सर्प
August 18, 2021 551
231
Shares
facebook sharing button Sharetwitter sharing button Tweetemail sharing button Emailsharethis sharing button Sharemessenger sharing button Share
सङै जिउने सङ्गै म`र्ने कसम खाएका पती–पत्नीको मृ`त्यु एकैसाथ भएका घट`नाहरू विरलै सुन्न पाइन्छन् । त्यस्तै घट`ना मोरङको सुन्दरहरैँचामा घट्न पुगेको छ ।

मोरङको सुन्दर`हरैँचामा डेढ घण्टाको अन्तरालमा मृ`त्यु भएका श्रीमान् श्रीमती स्थानीय लोहन्द्रा घाटमा दाह`संस्कार भएको छ । सुन्दरहरैँचा १२ नं वडा खोर्सानेमा पत्नीको मृ त्यु भएको १२ घण्टा पनि नबित्दै पतीको पनि मृ`त्यु भएको छ ।

आइत`वार राती १० बजे ९४ वर्षीय श्रीमती पवित्रादेवी ओझाको मृ त्यु भएको थियो । बिहान श्रीमतीको सद्गतिको लागि ला`सलाई चितामा चढाउँदै गर्दा ९६ वर्षीय खडानन्द ओझाको पनि मृ त्यु भएको थियो ।

भोजपुर स्थायी ठेगाना भई हाल सुन्दरहरैँचा –१२ खोर्सानेमा बसो`बास गर्दै आएका ओझा दम्पतीका चार छोरा र चार छोरी गरेर आठ जना सन्तान रहेका छन् । सोम`वार डेढ घण्टाको अन्त`रालमा दुवै जनाको लोहोन्द्रा घा`टमा सदगती गरिएको पारिवारिक श्रोतले जनाएको छ ।

बिहान पवित्रादेवीको ला`स निकाल्दा कुकुरले पटकपटक बाटो छेकेको र पतीको ला`समा आ`गो सल्काउन बोकेको बाँसमा गोमन स`र्प बेरिरहेका अवस्था फेला परेको स्थानीयले बताएका छन् । – नुवाकोट एक्स्प्रेस


Last Updated on: August 20th, 2021 at 11:31 am
३२७ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया